СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ
СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

Поділитися новиною:

СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

У рамках спільних заходів Дворічанського районного центру «Спорт для всіх» і Тавільжанської сільської ради, у приміщенні сільського будинку культури села Тавільжанка, відбувся традиційний турнір з шахів серед ветеранів спорту старших за п’ятдесят років. Цим турніром було відкрито цілу низку спортивно-масових заходів у рамках вихідних та святкових днів та спортивних заходів з нагоди Дня Великої Перемоги. Учасників турніру гостинно зустрічав і привітав на тавільжанській землі сільський голова Микола Іванович Тритяк.

 А потім десять шахістів-ветеранів вступили у спортивну суперечку на клітинкових полях в боротьбі за коловою системою. У цікавих та захоплюючих поєдинках зіграли господарі турніру М.В. Беспарточний, О.В. Кононенко, О.Г. Шахов, А.К Павлушко і В.С. Рибалко, дворічани С.І. Шевченко та А.М. Смицький, шахіст з Гряниківки  М.І. Біляєв, представник шахової школи с. Западне М.І. Кучер та іменинник недільного вихідного дня, спортсмен з Кутьківки О.М. Остапенко. З першого туру вдало стартували приїжджі спортсмени, які відразу стартували з перемог,а господарі всі як один записали в пасив поразки. Така «гостинність» прийшлася до вподоби гостям і вони завзято прийнялися за переможну справу. Доволі швидко зарясніло червоним переможним цвітом у турнірній таблиці в одних і тривалий час залишалися нулі у графі набраних очок в інших. Згодом турнір пройшов свій стартовий відрізок і можна було підводити перші проміжні підсумки. На екваторі змагань, тобто після п’яти турів, лідерство захопили А. Смицький і О. Остапенко, які в очному протистоянні зіграли внічию і набрали по чотири з половиною бали. Але їм належало зіграти непрості поєдинки проти сильних опонентів, котрі розмістилися в таблиці за ними з відставанням у пів очка. Три досвідчених шахісти М. Біляєв, М. Кучер і С. Шевченко вже в першій частині змагань пройшли очне протистояння між собою і кожен втратив по очку на цьому відрізку.

За три тури до фінішу першої поразки зазнав А. Смицький, залишивши попереду на самоті кутьківського шахіста. Ситуація з кожним туром ближче до фінішу ставала все більш заплутаною. В сьомому турі першої поразки від М. Кучера зазнав О. Остапенко і поступився лідерством. Переслідувачів за собою перед вирішальними двома турами повели М. Кучер і М. Біляєв. У передостанньому турі шахіст із Западного зберіг одноосібне лідерство і все мало вирішитися в останніх турнірних партіях.

Приємно відзначити, що загалом турнір пройшов у безкомпромісній боротьбі, де було зафіксовано лише два нічийних результати. І лише останній тур розставив по турнірним місцям шахістів в залежності від їх турнірних здобутків. Отож, переможно завершивши останню партію на турнірі і здобувши загалом вісім перемог при одній поразці, перше місце посів М. Кучер. Дві поразки в пасиві, але перемога над лідером і сім очок в активі, дозволили С. Шевченку зійти на другу сходинку п’єдесталу пошани. А в боротьбі за третє місце розігралася справжня спортивна битва, де в очному протистоянні красиву перемогу над М. Біляєвим здобув О. Остапенко. Саме ці спортсмени набрали по шість з половиною балів, але за результатом особистої зустрічі кутьківський шахіст забронював собі місце в трійці, зробивши собі подарунок до Дня народження.

Приємні миті нагородження переможця та призерів спортивними призами і грамотами від організаторів і привітання від сільського голови перейшли у святковий обід.  За традицією учасники мали змогу відвідати смачної польової каші і згадати про турнірні баталії минулих років. Невимушена атмосфера спілкування на тривалий час перенесла шахістів у далекі роки минулого століття. Цим людям, закоханим у шаховий спорт, було про що згадати і поговорити.

Від імені учасників турніру і від себе особисто висловлюю подяку сільському голові М.І. Тритяку і його надійній команді однодумців за організацію і проведення на високому рівні шахового турніру серед ветеранів спорту. Нехай ваша повага до ветеранів спорту повернеться сторицею, а ваш приклад людяності і гостинності стане приміром для прийдешніх поколінь.

В. Каща.

Фото автора.

Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ Альбом: СВЯТКОВИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8815 | Переглядів: 84Дата публікації: 15:09 03.05.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання