Калина - символ патріотичності та миролюбивих прагнень
Калина  - символ патріотичності та миролюбивих прагнень

Поділитися новиною:

Калина - символ патріотичності та миролюбивих прагнень

З нагоди професійного свята, 27 квітня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Григоренко та начальник відділу фінансово – господарського забезпечення – головний бухгалтер апарату Олена Потапова, за дорученням голови райдержадміністрації Валерія Приходька,  привітали колектив Управління Державної казначейної служби України у Дворічанському районі..

Ірина Володимирівна,  висловила щиру вдячність та шану працівникам управління, найкращих нагородила грамотами за високу свідомість та щоденну сумлінну працю, вірність професійному обов’язку, чіткий контроль фінансових потоків, співпрацю за міжнародними принципами та  стандартами бухгалтерського обліку й звітності, використання у професійній діяльності сучасних технологій управління бюджетними коштами, тримаючи руку на фінансовому пульсі району.

Також в цей день спеціалісти управління приєдналися до Всеукраїнської акції з висадки  кущів калини, як символу патріотичності та миролюбивних прагнень .

Нехай відданість справі казначеїв – скарбників і надалі сприятимуть ефективному виконанню своїх професійних обов’язків та забезпеченню стабільного функціонування фінансової системи Дворічанщини.

 

 

 

 

Альбом: Калина  - символ патріотичності та миролюбивих прагнень
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8809 | Переглядів: 270Дата публікації: 16:46 27.04.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців