Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

25 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації Валерій Приходько провів засідання колегії Дворічанської райдержадміністрації, за участі голів селищної (сільських) рад.

Під час засідання членами колегії розглянуто питання про стан виконання Програми зайнятості населення Дворічанського району Харківської області за зазначений період 2017 року щодо соціального захисту безробітних громадян.

Заступник начальника - начальник відділу з питань праці та соціально -  трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ніна Юркова ознайомила присутніх з інформацією про передбачені заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення згідно вищезазначеної Програми. Вказала, що чисельність зареєстрованих безробітних ( на 01.04.2017 року) становить 542 особи, працевлаштованих - 341. Таким чином, рівень працевлаштування в районі становить – 38 %.

Слід зазначити, що відбулося підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення. Хоча на ринку праці продовжує спостерігатися дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 01.04.2017 року на одну вакансію претендувало 13 незайнятих осіб.

Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення систематично сприяють зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці. Станом на 01.04.2017 року - 11 безробітних, із числа учасників антитерористичної операції, з них отримали профорієнтаційні послуги 11 осіб, працевлаштовано 1 особу, навчається 2 особи.

Здійснили підвищення середньої заробітної плати, яка у І кварталі 2017 року по обліковому колу становить 4513,65 грн., 141 % прожиткового мінімуму. Найвищий рівень середньомісячної заробітної плати спостерігається у галузі освіти – 5015,55 грн., найнижчий – у галузі промисловості 3848,00 грн. Серед підприємств облікового кола спостерігається найвищий рівень заробітної плати працівників в ТОВ «Колодязнянське» - 5527,27 грн., найнижчий – у ПП «Мечніково» - 2204,00 грн.

Ніна Іванівна зауважила, що з січня 2017 року на підприємствах, установах та організаціях району, всіх форм власності та господарювання, рівень мінімальної заробітної плати відповідає чинному законодавству, однак, середньої заробітної плати залишається меншим від середньо обласного (5263 грн.), на 1042 грн.; від середньо обласного за лютий (5504 грн.) -  на     1268 грн. Це пояснюється тим, що окремі суб’єкти господарювання використовують неповну зайнятість, сезонне виробництво, укладання договорів цивільно-правового характеру.

Начальник відділу з питань праці звернула увагу присутніх на процес  підвищення рівня якості роботи з людьми, додержання соціальних гарантій. І від злагодженості дій органів виконавчої влади на місцях, керівників підприємств усіх форм власності, профспілкових комітетів залежить успішне вирішення завдань, націлених на покращення якості життя населення.

За підсумками розгляду питань (підвищення рівня заробітної плати, посилення контролю за додержанням законодавства про працю, зміни соціальної напруги на ринку праці) порядку денного, членами колегії прийнято відповідні рішення.

 

 

Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8793 | Переглядів: 135Дата публікації: 17:00 25.04.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих