Болем Чорнобиля серце болить…
Болем Чорнобиля серце болить…

Поділитися новиною:

Болем Чорнобиля серце болить…

24 квітня в читальному залі Дворічанської центральної районної бібліотеки відбулося засідання клубу «Діалог». Темою зустрічі був Чорнобиль.

Минуло більше 30 років з моменту аварії  на Чорнобильській електростанції. Голоси Чорнобильської катастрофи ніколи не зітруться з людської історії, не згаснуть у віках.

Чорнобиль… Мертва зона… Сьогодні такі слова гірким болем відлунюють в наших серцях. Про жахливу подію важко згадувати, страх пройма душу при згадці про мільйони загиблих людей.       

Члени клубу переглянули документальний фільм в якому переплелися події від перших хвилин катастрофи до будівництва нового саркофагу. Затамувавши подих юнаки переглядали кадри з фільму. Їх очі  виказували сум…         

Чорнобиль – мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. І наша пам'ять і пам'ять багатьох наступних поколінь.

Альбом: Болем Чорнобиля серце болить… Альбом: Болем Чорнобиля серце болить…
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8789 | Переглядів: 89Дата публікації: 09:42 25.04.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання