Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації
Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації

21 квітня 2017 року в Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 30-річчя з Дня заснування ветеранської організації в смт Дворічна.

Теплі слова ювілярам адресував голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, від щирого серця побажав благополуччя й процвітання, а ветеранам - здоров'я, довголіття, щастя, любові й поваги з боку молоді. До його привітань приєдналися голова районної ради Галина Турбаба та голова ветеранської організації Василь Дорошенко - висловили їм свої найкращі побажання, з надією на те, що справа, розпочата ветеранами продовжуватиметься підростаючим поколінням. У відповідь, від імені ветеранів, Леонід Вербицький висловив вдячність усім присутнім за те, що шанують та поважають людей старшого покоління й відзначають такі важливі для них події.

Найактивніших членів Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України нагородили грамотами за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді.

Творчими номерами порадували всіх гостей залу працівники Будинку культури й учасники художньої самодіяльності селища.

Завершив концерт інструментальний ансамбль «Гості», який виконав мелодії народних пісень.

Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації Альбом: Урочистості з нагоди 30-річчя Дворічанської ветеранської організації
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8786 | Переглядів: 137Дата публікації: 11:11 24.04.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих