Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру
Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру

Поділитися новиною:

Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру

20 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації Валерій Приходько відвідав Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг), де взяв участь в лекції, організованої для підопічних відділення денного перебування. Присутні пенсіонери медичної галузі обговорили питання змін пенсійного законодавства в 2017 році та надання безоплатної правової допомоги.

Валерій Анатолійович постійно щиросердно піклується про людей похилого віку і цього дня також, в теплій, затишній атмосфері, за чашкою чаю з солодощами, зустрівся з ними, щоб також поцікавитися їхніми болючими проблемами задля можливого вирішення. Ознайомив присутніх з планами виконавчої влади  щодо розвитку Дворічанського району в майбутньому та запевнив їх, що зробить все можливе, щоб досвідчене покоління пишалося могутністю та нескореністю рідної держави.

А поважні жителі Дворічанщини у відповідь очільнику району побажали міцного здоров’я та висловили вдячність за піклування до них.

 

Альбом: Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру Альбом: Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8783 | Переглядів: 121Дата публікації: 15:19 20.04.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих