Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру
Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру

Поділитися новиною:

Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру

20 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації Валерій Приходько відвідав Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг), де взяв участь в лекції, організованої для підопічних відділення денного перебування. Присутні пенсіонери медичної галузі обговорили питання змін пенсійного законодавства в 2017 році та надання безоплатної правової допомоги.

Валерій Анатолійович постійно щиросердно піклується про людей похилого віку і цього дня також, в теплій, затишній атмосфері, за чашкою чаю з солодощами, зустрівся з ними, щоб також поцікавитися їхніми болючими проблемами задля можливого вирішення. Ознайомив присутніх з планами виконавчої влади  щодо розвитку Дворічанського району в майбутньому та запевнив їх, що зробить все можливе, щоб досвідчене покоління пишалося могутністю та нескореністю рідної держави.

А поважні жителі Дворічанщини у відповідь очільнику району побажали міцного здоров’я та висловили вдячність за піклування до них.

 

Альбом: Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру Альбом: Зустріч голови райдержадміністрації з підопічними Територіального центру
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8783 | Переглядів: 98Дата публікації: 15:19 20.04.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання