Чарівна писанка
Чарівна писанка

Поділитися новиною:

Чарівна писанка

Напередодні святкування світлого свята Пасхи у Тавільжанській бібліотечній філії пройшов майстер-клас по розпису писанок – оберегів для учнів третього класу. 

Намагаючись зберегти традицію писанкарства і передати її наступним поколінням, завідуюча бібліотекою Фоменко Інна, розповіла про історію виникнення мистецтва розпису та фарбування яєць. Писанка - це розписане пташине яйце, на якому створюються певні зображення. Це мистецтво бере свій початок до християнських часів і займає головне місце в системі вірувань далеких предків - аріїв, для яких головним божеством було Сонце.    

Діти із задоволенням і фантазією розфарбовували яйця, з цікавістю і старанністю наслідували поради бібліотекаря. Ритуал пройшов цікаво та енергійно, в дітей вийшли чудові обереги. Неабияку насолоду присутні отримала від солодкого столу, який запропонувала завідуюча бібліотечною філією.

 Коли береш писанку у руки, розумієш: це справжнє маленьке диво!І мимоволі поринаєш у далеке минуле українського народу. 

 

 

Завідуюча

Тавільжанською бібліотечною філією                                              І.В.Фоменко

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8777 | Переглядів: 86Дата публікації: 15:35 19.04.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання