У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс»
У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс»

Поділитися новиною:

У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс»

На реалізацію цього проекту Кабінет Міністрів України спрямував 21 млн гривень. Центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс» будуть розташовані на вул. Чернишевській, 55, і пр. Науки, 17а, - у приміщеннях адміністрацій Київського і Шевченківського районів Харкова. Зараз у будівлях завершується реконструкція.

13 квітня голова ХОДА Юлія Світлична проінспектувала хід підготовки закладів до роботи.

За інформацією керівника області, Харків став одним з п'яти міст України, де реалізується пілотний проект.

«Цей проект здійснюється в рамках децентралізації і був ініційований Президентом України Петром Порошенком. Ми бачимо, що сьогодні на місця передається досить велика кількість послуг для того, щоб люди в будь-якій точці України могли скористатися ними в максимально стислі терміни і з максимальним комфортом», - сказала Юлія Світлична.

Вона повідомила, що на реалізацію цього проекту Кабінет Міністрів України спрямував 21 млн гривень. Центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс» будуть розташовані на вул. Чернишевській, 55, і пр. Науки, 17а, - у приміщеннях адміністрацій Київського і Шевченківського районів Харкова. Зараз у будівлях завершується реконструкція.

«Робота з прийому заяв і документів буде проходити в спеціально створених приміщеннях - фронт-офісах, які працюють за принципом «єдиного вікна». Зали вже обладнано. Тут можна буде отримати досить великий пакет послуг: це оформлення субсидій, пільг, різних соціальних виплат, нарахування пенсій і так далі. У «прозорих офісах» надаватимуть понад 230 послуг по всіх видах і напрямках, включаючи також адміністративні послуги», - пояснила глава ХОДА.

Вона зазначила, що перевагою таких центрів є орієнтований на громадян режим роботи - без перерв на обід, некабінетна система обслуговування, що додасть прозорості роботі чиновників, а також буде сприяти зміцненню довіри мешканців до органів влади. Також передбачено електронне регулювання черги, забезпечено максимальну інформативність, створено умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями і так далі.

«У цьому офісі жителі зможуть здати весь пакет документів, і тут же - у максимально стислі терміни - отримати необхідну послугу. Для цього буде підібрано відповідний персонал і визначено чіткі стандарти якості надання послуг», - зазначила Юлія Світлична.

Глава області також нагадала, що до вересня планується відкриття регіонального Центру надання адміністративних та соціальних послуг, куди зможуть звертатися не тільки жителі міста, а й області. Також триває робота над тим, щоб центр був відкритий і для жителів інших областей. Планується, що ЦНАП надаватиме понад 400 послуг.

 

За матеріалами сайту Харківської ОДА: http://kharkivoda.gov.ua/36/86023

Альбом: У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» Альбом: У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» Альбом: У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» Альбом: У Харкові відкриються два центри соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8761 | Переглядів: 184Дата публікації: 11:40 14.04.2017
Пошук
Районна державна адміністрація
КерівництвоПозаштатні радники голови Дворічанської районної державної адміністраціїМісцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної поштиРегламентСтруктура Дворічанської районної державної адміністраціїКонсультативно-дорадчі органи райдержадміністраціїГромадська рада при райдержадміністраціїЗакон України Про місцеві державні адміністраціїКонституція УкраїниРозклад роботи та графік прийомуПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку для державних службовців та працівників апарату Дворічанської районної державної адміністрації,її структурних підрозділів, які не є юридичною особоюІнформація щодо діяльності райдержадміністрації у сфері регуляторної політикиДоступ до публічної інформаціїШтатний розпис,кошторис Бюджетний запит на 2016-2018 рокиНоменклатура справ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання