Виїзна нарада на станції «Тополі»
Виїзна нарада на станції  «Тополі»

Поділитися новиною:

Виїзна нарада на станції «Тополі»

29 березня 2017 року  з метою попередження проявів порушень правопорядку та стабільності в прикордонних районах Харківщини радикально налаштованими особами здійснено виїзну нараду до відділу прикордонної служби «Тополі» ( Пісківської сільської ради Дворічанського району). У нараді взяли участь: заступник голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, представники ГУ НП в Харківській області, СБУ, прикордонники, голова Дворічанської райдержадміністрації Валерій Приходько, голова  Куп'янської райдержадміністрації Микола Ситник, секретар Куп’янської міської ради Володимир Занік, Пісківський сільський голова Володимир Бакунець та депутати Дворічанської районної ради.

Детально перевірено спільну  роботу прикордонної служби та поліції щодо методів протидії блокади «Укрзалізниці», умов недопущення випадків мародерства,  диверсійних актів, торгівлі зброєю, боєприпасами.

Також цього дня оглянуто стан функціонування опорного пункту в селі Кам'янка Дворічанського району.

За підсумками наради, зроблено висновок, що правоохоронні органи, органи влади, органи місцевого самоврядування та прикордонна служба -  готові до виконання покладених на них завдань. Сплановано роботу відповідно до нормативно - правових актів та розпоряджень, що надходили останнім часом з урахуванням соціально - політичної ситуації, що склалася на території Дворічанського та Куп’янського районів Харківської області.

Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі» Альбом: Виїзна нарада на станцію  «Тополі»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8731 | Переглядів: 151Дата публікації: 16:50 29.03.2017
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих