Гра в смерть: остерігайте себе і своїх близьких
Гра в смерть: остерігайте себе і своїх близьких

Поділитися новиною:

Гра в смерть: остерігайте себе і своїх близьких

Вже певний час у суспільстві йде жваве обговорення щодо участі дітей та підлітків у так званих іграх зі смертю в соцмережі під назвами "Синій кіт", або "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20"

У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

На сьогодні ця тема є дуже актуальною, адже є певні факти щодо участі підлітків у цих іграх та, на жаль,сумна статистика суїцидів. У ті хвилини, коли батьки нічого не підозрюють, їх дитина може потрапити та обирати квести у цих групах смерті.  Фахівці, які безпосередньо працюють із дітьми, б'ють на сполох, бо більшість учасників, які постраждали від гри, із сімей, які матеріально забезпечені, вони мали практично все, окрім основного – батьківської уваги та спілкування.

З метою попередження  дитячих суїцидів та поінформованості серед учителів та батьків, працівниками  Дворічанського РЦСССДМ   проведено 3 бесіди серед учнівської молоді, охоплено 77 учнів та 3 бесіди з батьками, охоплено 36 осіб. Надано поради та рекомендації батькам та учителям, щоб не допустити потрапляння дітей до груп смерті та їхні дії, якщо вони виявили, що дитина є учасником однієї із цих груп.

 

Дворічанський РЦСССДМ

Альбом: Гра в смерть: остерігайте себе і своїх близьких
Альбом: Гра в смерть: остерігайте себе і своїх близьких
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/8698 | Переглядів: 389Дата публікації: 11:25 20.03.2017
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців