СТАРТУВАЛА ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

Поділитися новиною:

Традиційно, в березні місяці стартувала обласна Спартакіада з видів спорту серед районів області і міст обласного значення. Паралельно розпочалися і змагання обласної Спартакіади з масових видів спорту на кубок обласної державної адміністрації. Учасниками стартових етапів змагальної програми стали фізкультурники і спортсмени Дворічанщини.

В масовому спорті першим видом програми були змагання за програмою «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Честь району на обласних змаганнях захищала дружна родина Ткаченко – тато Володимир, мама Ірина і десятирічний син Михайло. За старшим братом з пристрастю вболівав молодший Степан і всіляко намагався допомогти. В ході проведення змагань сімейні команди долали різні види перешкод, змагалися у швидкості та спритності, сперечалися у володінні спортивним знаряддям, демонстрували влучність тощо. На змагальному етапі команди взяли участь у комбінованій естафеті, «Сімейній переправі», естафеті «Спритна» та змаганнях «Влучний тато».

При підведенні підсумків змагань всі команди отримали дипломи учасників і запашні караваї, а призери нагороджені кубками і медалями. При остаточних підрахунках сім’я Ткаченко (на знімку) здобула непоганий підсумковий результат і посіла четверте місце в своїй підгрупі серед п’ятнадцяти команд-учасниць обласних змагань. Попереду на учасників масових видів програми Спартакіади чекають змагання зі спортивної риболовлі, змагання допризовників, «Козацькі розваги» і змагання фізкультурних працівників.

В заліку Спартакіади з видів спорту традиційним стартовим видом став футзал. Честь району на обласних змаганнях захищали чинні чемпіони району, команда колодязненського «Факела». Зональні змагання пройшли у селищі Шевченкове, де нашими суперниками окрім господарів турніру стали команди Куп’янського, Великобурлуцького і Борівського районів. П’ять команд зіграли за коловою системою і визначили володарів двох перепусток до фінальних змагань. Наші футзалісти стартували непростим матчем проти господарів і звели напружений поєдинок до нічиєї (3:3). Наступний бар’єр у вигляді команди Куп’янського району наші спортсмени пройшли вдало, здобувши перемогу з рахунком 6:3. А потім в матчі проти сусідів з Великобурлуччини на нашу команду чекала невдача, де хлопці мінімально програли з рахунком 2:3, що стало повною несподіванкою як для футболістів, так і для вболівальників. Після важливої втрати очок подальша доля нашої команди залежала вже не від нас. В останньому поєдинку «Факел» розгромив суперників з Борівського району (8:0), але це стало слабкою втіхою в підсумку.

Набравши десять очок, перше місце в підгрупі посіли господарі, другими з доробком у дев’ять балів фінішували бурлучани. Саме ці команди продовжать боротьбу у фіналі восьми команд в Харкові. Ми лише треті (сім очок в активі) і вперше за багато останніх років не потрапляємо до фіналу. Втім, попереду ще одинадцять видів за програмою Спартакіади і виправити становище під силу тим, хто прагне до перемоги. Найближчі нагороди в обласних змаганнях розіграють волейболісти (чоловіки і жінки) в класичному виді програми і представники російських шашок. Змагання стартують у квітні, тож побажаємо нашим спортсменам гідно представити район на обласній арені і підтвердити високе звання лідера заліку обласної Спартакіади трьох останніх років.

В. Каща

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7720 | Переглядів: 301Дата публікації: 11:55 28.03.2016