ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ НА ФІНІШІ

Поділитися новиною:

Дісталися завершення змагання з футзалу на Кубок Дворічанського ДЮКФП «Юність» серед вихованців груп футболу. Змагання пройшли в трьох вікових категоріях і засвідчили цікаву спортивну боротьбу та інтригуючу розв’язку в іграх фінального етапу. Загалом старт в традиційних змаганнях взяли двадцять вісім команд.

Найбільше представництво серед учасників мала наймолодша вікова категорія учасників – вихованці 2005-2006 років народження. Відразу дванадцять команд включилися в боротьбу на попередньому етапі, а згодом чотири кращі команди зіграли у фінальному протистоянні за коловою системою. В результаті цікавих фінальних поєдинків визначилися перші номінанти розіграшу.

Третє місце серед наймолодших посіли вихованці гуртка при Рідкодубівській школі (керівник Строєв О.М.), другу сходинку за собою забронювали юні футболісти з Тавільжанки (керівник гуртка Мажулін В.С.), а беззаперечним переможцем стала команда «Юність-1» (Дворічна). Цікаво, що і команда «Юність-2» з райцентру також грала у фіналі чотирьох команд і залишила непогані враження про виступ (керівники гуртків Ковальов Г.Л. і Неронов О.Є.). Кращим воротарем турніру названо М. Федосєєва, а кращим нападаючим А. Вавуліна – обидва зі складу переможців. Кращим захисником визнаний А. Калюжний з Тавільжанки.

Вихованці гуртків вікової категорії 2003-2004 років народження продовжили змагання і продемонстрували більш згуртовану командну гру. Старт в іграх цієї вікової категорії взяли дев’ять команд, які також розпочали з групового етапу. До четвірки кращих команд пробилися представники гуртків з Кутьківської, Дворічанської, Тавільжанської шкіл і Мечниківського НВК. Третє місце за результатом проведених ігор в коловому форматі посіли дворічани (керівник гуртка Довгополий С.М.).

А головна суперечка за перемогу розгорнулася між школярами з Новоєгорівки і Тавільжанки. Випередивши основних конкурентів на одне очко, переможцем стали вихованці гуртка Тавільжанської школи (керівник Мажулін В.С.), представники гуртка навчально-виховного комплексу (керівник Комісаров В.О.) другі. Кращим воротарем і кращим захисником у цій віковій категорії названі Д. Калядін  і О. Короткий (обидва представники Тавільжанської школи), а кращим нападаючим визнано Я. Корнієнка (Мечниківський НВК).

Завершували змагання вихованці гуртків 2001-2002 років народження, які показали більш змістовну гру. Сім команд на попередньому етапі зіграли в підгрупах, де визначили володарів путівок до фінального етапу. В матчі за третє місце зіграли команди, що посіли другі місця в групах. В цікавому матчі вихованці гуртка Рідкодубівської школи (керівник Строєв О.М.) переграли однолітків з Тавільжанської школи (керівник гуртка Мажулін В.С.) з рахунком 5:2. А в головному фіналі зустрілися переможці ігор першого етапу. Команда «Юність» (Дворічна - керівник гуртка Неронов О.Є.) у захоплюючому матчі з рахунком 3:0 здолала представників гуртка при Кутьківській школі (керівник Фомін В.І.). Кращим воротарем визнано В. Розторгуєва (Кутьківська школа), а в номінаціях «кращий захисник» і «кращий нападаючий» перемогли, відповідно, дворічани К. Літвінов і К. Неронов.

За перемогу в змаганнях команди нагороджені кубками і грамотами, призери грамотами. Також грамотами відзначено кращих гравців за ігровим амплуа. Звітні змагання стали перевіркою стану роботи в групах та одним з етапів підготовки юних футболістів до весняних стартів на відкритих майданчиках.

В. Каща

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7705 | Переглядів: 349Дата публікації: 09:17 23.03.2016