Працівників комунального підприємства «Дворічна» привітали з професійним святом
Працівників комунального підприємства «Дворічна» привітали з професійним святом

Поділитися новиною:

Працівників комунального підприємства «Дворічна» привітали з професійним святом

Щорічно в третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення - люди, які вирішують проблеми, пов’язані із житлово-комунальною сферою, благоустроєм селища, і тим самим створюють належні умови для поліпшення якості життя суспільства.

До дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, перший заступник голови Володимир Бондаренко та селищний голова Фархад Магомедов привітали працівників комунального підприємства «Дворічна».  Валерій Приходько відзначив, що вони докладають великих зусиль для того, щоб на наших вулицях було прибрано, щоб у квартирах мешканців селища завжди була вода та якнайшвидше ліквідовувалися аварії на мережах.

«Серед усіх відомих нам професій, ваша - найбільш мирна і шанована. Вона стосується кожного з нас, Ви покликані щодня забезпечувати наш комфорт і затишок», - наголосив  голова райдержадміністрації та побажав працівникам галузі миру, фінансових гараздів, добра, здоров’я та родинного благополуччя.

Також, за певні досягнення Грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства були відзначені Віктор Кучер, Ольга Боровець та Олег Ковальов.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7694 | Переглядів: 363Дата публікації: 14:40 21.03.2016
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців