Увага! Операція «Первоцвіт»!
Увага! Операція «Первоцвіт»!

Поділитися новиною:

Увага! Операція «Первоцвіт»!

За порушення Порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за ст. 88-1 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот п’ятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої

Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 09.02.2016 №5/1-8/1213-16 та Окремого доручення Голови Державної екологічної інспекції України від 11.02.2016 №6 в Україні у весняно-літній період 2016 року проводитиметься операції «Первоцвіт».

Державною екологічною інспекцією у Харківській області із залученням працівників Національної поліції, лісової охорони, представників центральних органів виконавчої влади, а також засобів масової інформації та громадськості буде посилено державний контроль у галузі збереження рідкісних та червонокнижних об’єктів рослинного світу. Оперативну роботу буде зосереджено в місцях збору, транспортування та збуту рослин, на шляхах перевезення та в пунктах пропуску через державний кордон.

За порушення Порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за ст. 88-1 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот п’ятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.

За порушення чи погіршення середовища перебування (зростання) рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі та пошкодження, накладається штраф за ст. 90 КУпАП на громадян від двадцяти (340 грн.) до тридцяти (510 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від тридцяти (510 грн.) до п'ятдесяти (850 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

За інформацією Харківської обласної державної адміністрації

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7679 | Переглядів: 356Дата публікації: 08:33 16.03.2016
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців