«Тарасові музи»
«Тарасові музи»

Поділитися новиною:

«Тарасові музи»

Нещодавно вся країна відзначила 202 річницю від дня народження великого генія українського народу Т.Г.Шевченка. Для кожного покоління він є чимось особистим, як сила, як мудрість, як поезія, як дух, який в усі часи витав над нами. Поет, художник, співець, Пророк, Кобзар – кожне з цих слів пов'язане з ним

То була дивовижна зоря:

На убогу і світом забуту,

Щоб її до життя повернути,

Бог послав Кобзаря.

Йому доля судилась, як мить –

За  пророцтво життям заплатити,

Потім знов для нащадків ожити,

Дивувати оновлений світ.

Нещодавно вся країна відзначила 202 річницю від дня народження великого генія українського народу Т.Г.Шевченка. Для кожного покоління він є чимось особистим, як сила, як мудрість, як поезія, як дух, який в усі часи витав над нами. Поет, художник, співець, Пророк, Кобзар – кожне з цих слів пов'язане з ним.

12 березня в Рідкодубівській бібліотечній філії для учнів 9 класу було проведено літературно-бібліографічний урок «Тарасові музи». Вчитель української мови та літератури Кривуля О.І. та завідуюча бібліотечною філією Борисенко Н.В. розповіли дітям про життєвий і творчі шлях Кобзаря, про чи не найболючішу сторінку в його долі – кохання.

Чи може бути щасливою людина в особистому житті, коли повністю віддається громадянському обов'язку? Мабуть, може, якщо поряд кохана дружина, дах над головою, є надія на створення міцної і дружної сім'ї. На жаль, ті жінки, до яких торкнувся своїм почуттям поет, не засвітили вогник щастя в його житті. Думається, якби поряд з ним була кохана дружина, то Тарас Григорович прожив би не таке коротке життя і зберіг би здоров'я на довший вік. Чому Бог, давши такий талант Шевченку, не зміг дати щасливої долі. Не судилося!

Шевченко – це українець, рівних якому наша земля не мала, і невідомо, чи матиме в майбутньому. Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною. Шануючи Кобзаря, вклоняємося до землі за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі й добробуту, зоря свободи і розквіту. Пошли нам, Боже Шевченкового полум'яного духу, мудрості, віри у щасливе майбуття рідної України.

 

Завідуюча Рідкодубівською бібліотечною філією

Дворічанської РЦБС.                                                                                                            Н.Борисенко   

Альбом: «Тарасові музи»
Альбом: «Тарасові музи»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7678 | Переглядів: 420Дата публікації: 09:56 15.03.2016
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців