«Великий Кобзар»
«Великий Кобзар»

Поділитися новиною:

«Великий Кобзар»

видатному сину українського народу присвячена книжкова виставка яка діє в читальному залі центральної райнної бібліотеки «Великий Кобзар» вона знайомить читачив з сторінками творчості Т.Г. Шевченко

Україна… В одному вже цьому слові і для нашого вуха, і навіть для вуха чужинців бринить ціла музика смутку і жалю… Україна - країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої - велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня.

Україна - розкішний вінок з рути й барвінку, над яким світять заплакані золоті зорі. Поема жалю і смутку, краси й недолі. З першими весняними  теплими промінчиками сонця приходить до нас березень, а з ним Шевченківські дні, Тиждень рідної літератури.

Саме видатному сину українського народу присвячена  книжкова виставка яка діє в читальному залі  центральної райнної бібліотеки  «Великий Кобзар» вона  знайомить читачив  з сторінками  творчості Т.Г. Шевченко, також такі виставки діють в Жовтневій, Вільшанській , Першотравневій, Кутьківській бібліотечних філіях.

Альбом: «Великий Кобзар»
Альбом: «Великий Кобзар»
Альбом: «Великий Кобзар»
Альбом: «Великий Кобзар»
Альбом: «Великий Кобзар»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7655 | Переглядів: 221Дата публікації: 15:45 09.03.2016
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців