Безсмертна Дочка Прометея
Безсмертна Дочка Прометея

Поділитися новиною:

Безсмертна Дочка Прометея

Кожна людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була написана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети

Тож перелистаймо книгу життя Лариси Петрівни Косач ( псевдонім – Леся Українка). Такими словами 29 лютого розпочалось засідання клубу для юнацтва «Діалог» в Дворічанській центральній районній бібліотеці для дорослих .

Життя славетної української поетеси та драматурга  Лесі Українки стало втіленням дієвої любові до України та її народу. Незважаючи на невиліковну хворобу і те, що під кінець життя Леся була майже позбавлена можливості пересування, вона вирізнялась своєю активною життєвою позицією і енергійністю, її творчість і донині вражає широтою тематики і безмежним драматизмом.

В лютому виповнилося 145 років з дня народження української письменниці.  Марина Бочкарьова в українській вишиванці, читала поезії Л.Українки. Бібліотекар аграрного професійного ліцею Людмила  Іванова разом з бібліотекарем читального залу Тетяною Обрєзковою розповіли присутнім про важкий життєвий шлях поетеси. Під час заходу члени клубу переглянули презентацію життєвого та творчого шляху Лесі Українки.

Дійсно, вона підтвердила своїм життям своє призначення Дочки Прометея, запаливши у серцях людей силу духу, добра, самопожертви в ім’я  свого народу, вогонь відданості та патріотизму, віру в краще майбуття.

Бібліотекар читального залу                                                        Обрєзкова Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: Безсмертна Дочка Прометея
Альбом: Безсмертна Дочка Прометея
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7645 | Переглядів: 338Дата публікації: 16:59 01.03.2016
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців