В Дворічанському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад
В Дворічанському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

Поділитися новиною:

В Дворічанському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

21 травня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь голови виконавчих комітетів селищної та сільських рад району.

В ході засідання обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо проекту перспективного плану формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад  Дворічанського району.

Більшістю присутніх підтримано думку, що об’єднання громад в першу чергу покликане на задоволення потреб населення та надання їм якісних адміністративних послуг.

Необхідно зберегти єдність єдиної територіальної громади у межах Дворічанського району.

Учасниками  наради підтримано пропозицію районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад  щодо одного адміністративно-територіального центру спроможної територіальної громади Дворічанського району, який планується створити на базі Дворічанської селищної ради.

 

Апарат райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/7000 | Переглядів: 208Дата публікації: 09:42 22.05.2015
Пошук
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Посилання  

 

Версія для слабо- зорих