Протягом 1 етапу четвертої хвилі часткової мобілізації, яка розпочалась 20 січня 2015 року 8 громадян Дворічанського району направлені у війська.
Протягом 1 етапу четвертої хвилі часткової мобілізації, яка розпочалась 20 січня 2015 року 8 громадян  Дворічанського району направлені у війська.

Поділитися новиною:

Протягом 1 етапу четвертої хвилі часткової мобілізації, яка розпочалась 20 січня 2015 року 8 громадян Дворічанського району направлені у війська.

З метою своєчасної підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів розгорнуто 14 пунктів збору селищної та сільських рад Дворічанського району, 1 додатковий пункт оповіщення на базі районного центру зайнятості та 1 додатковий пункт управління на базі призовної дільниці Дворічанського району

На виконання Указу Президента України від 14.01.2015 №15 «Про часткову мобілізацію», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»,  з метою формування у громадян високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України, відповідно до Закону України «Про оборону України» районною державною адміністрацією розроблено заходи з підготовки до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району та затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.02.2015 №20 «Про проведення невідкладних заходів з питань організації та  проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району».

З метою своєчасної підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів розгорнуто 14 пунктів збору селищної та сільських рад Дворічанського району, 1 додатковий пункт оповіщення на базі районного центру зайнятості та 1 додатковий пункт управління на базі призовної дільниці Дворічанського району.

Здійснено призначення персоналу, що має забезпечувати роботу дільниць оповіщення та пунктів збору.

Складено список відповідальних чергових працівників апарату, відділів та управлінь районної державної адміністрації на час проведення на території Дворічанського району заходів з мобілізаційних питань у пункті оповіщення.

Для підвищення рівня ефективності проведення заходів щодо часткової мобілізації, сільськими радами спільно з Куп'янсько-Шевченківсько-Дворічанським об'єднаним районним військовим комісаріатом проведено позапланові звірки облікових даних на військовозобов’язаних.

Для вручення повісток військовозобов’язаним, що проживають на території району, залучається автотранспорт, який закріплений за уповноваженими згідно розпорядження голови районної державної адміністрації «Про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізації»

Протягом 1 етапу четвертої хвилі часткової мобілізації, яка розпочалась 20 січня 2015 року 8 громадян  Дворічанського району направлені у війська.

 

Сектор з питань взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної,  мобілізаційної та режимно-секретної

роботи апарату райдержадміністрації

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/6770 | Переглядів: 796Дата публікації: 14:10 10.03.2015
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців