Єдина держава
Єдина держава

Поділитися новиною:

Єдина держава

Єдина держава 22 січня, в Україні відзначається одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності України.

В Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку з нагоди цього свята. По закінченні локдауну, запрошуємо всіх бажаючих помандрувати інформаційними лабіринтами.

         Офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

         Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме його. Мабуть, найбільш знаковий з таких відбувся в 1990 році і отримав назву «Живий ланцюг». Тоді люди вишикувалися «ланцюгом» від Києва до Львова та Івано-Франківська. За різними оцінками, участь у такій акції взяли до трьох мільйонів людей.

         День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

         Колектив Дворічанської центральної районної бібліотеки вітає всіх українців з Днем Соборності!

         Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

 

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13668 | Переглядів: 11469Дата публікації: 11:41 22.01.2021
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців