ПРЕСРЕЛІЗ
ПРЕСРЕЛІЗ

Поділитися новиною:

ПРЕСРЕЛІЗ

«За сприяння служби зайнятості Харківщини 275 учасників АТО (ООС) знайшли роботу»

У 2020 році послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 425 безробітних із числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) (далі – АТО (ООС)), із них 7 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 395 колишніх учасників АТО (ООС).

За сприяння державної служби зайнятості 275 учасників АТО (ООС) протягом 2020 року отримали роботу, з них четверо отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та започаткували власний бізнес, 7 осіб працевлаштовані з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«У минулому році 50% безробітних із числа учасників АТО (ООС) працевлаштовані в державному управлінні й обороні, 11% – у сільському і лісовому господарстві та риборозведенні, 9% – у переробній промисловості, 8% – в оптовій і роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів», – зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Також протягом минулого року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 42 учасники АТО (ООС), професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 88 учасників АТО (ООС).

Станом на 1 січня 2021 року статус безробітного мали 93 особи з числа учасників АТО (ООС), з них 79 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 6792 грн., що на 7% більше, ніж на 1 січня 2020 року.

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13646 | Переглядів: 11511Дата публікації: 16:07 16.01.2021
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців