3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Поділитися новиною:

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня – особливий день у всьому світі, бо це день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з особливими потребами.

Міжнародний день людей з інвалідністю є закликом для кожного з нас докласти зусиль, щоб життя їх нічим не відрізнялося від життя здорових людей, щоб ці люди відчували нашу підтримку та готовність прийти на допомогу.

Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде гаразд. Все буде добре, бо поруч ті, кому не все одно.

В Управлінні соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації перебуває на обліку  451 особа з інвалідністю для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, з них: 14 дітей та 45 інвалідів – візочників.

Станом на 01.12.2020 80 осіб з інвалідністю забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації, а саме: видано 24 одиниці протезно-ортопедичних виробів на загальну суму 170928 грн., 59 протезів молочної залози на суму 35207 грн., забезпечено кріслами колісними в кількості 2 одиниць на суму 45416 грн., взуттям – 58 одиниць на суму 71461 грн. та видано 24 засоби реабілітації на суму 26746 грн. Здійснено ремонт протезно-ортопедичних виробів для однієї особи з інвалідністю на суму 34755 грн.

Для отримання санаторно-курортного оздоровлення на обліку в Управлінні перебуває 261 особа з інвалідністю. Оздоровлено 62 особи з інвалідністю за рахунок обласного бюджету та 2 особи з інвалідністю за рахунок державного бюджету.

Щорічну одноразову допомогу інвалідам та малозабезпеченим особам отримали 4 особи з інвалідністю на загальну суму 3313 грн. та 6 осіб з малозабезпеченістю на загальну суму 4951 грн.

Відповідно до Програми соціального захистку населення Дворічанського району на 2020-2021 роки до Міжнародного дня людей з інвалідністю придбано та вручено 45 продуктових наборів особам з інвалідністю, що пересуваються за допомогою візка та надана матеріальна допомога 3 дітям – інвалідам прикутим до ліжка.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району перебуває на обліку 171 особа з інвалідністю, яким приділяється увага та надається підтримка, особливо в період пандемії.

3 грудня 2020 року працівниками територіального центру були відвідані особи з інвалідністю, з метою надання їм психологічної підтримки та виявлення додаткових потреб. Так, 12 малозабезпеченим одиноким особам з інвалідністю надано 12 продуктових наборів на суму 1800 грн.

Начальник Управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації        Надія СКОРОПЛЬОТ

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13483 | Переглядів: 792Дата публікації: 16:21 07.12.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців