«Змайструємо казку з Джанні Родарі!»
«Змайструємо казку з Джанні Родарі!»

Поділитися новиною:

«Змайструємо казку з Джанні Родарі!»

в Дворічанській дитячій районній бібліотеці відкрита творча майстерня до ювілею італійського казкаря

23 жовтня ми відзначаємо 100-річний ювілей Джанні Родарі. Цього італійського письменника ми знаємо як автора чудових оригінальних казок, відомих всім нам з дитинства. В них є і сміливий хлопчик-цибулька («Пригоди Цибуліно»), і подорож у космос на «Планету Новорічних Ялинок», і розповідь про те, як іграшки знайшли своїх господарів – дітей із бідних сімей («Подорож Голубої Стріли»), і пригоди хлопчика з  найгучнішим голосом у світі («Джельсоміно в Країні брехунів»), і «Казки по телефону», які розповідав своїй доньці батько-комівояжер.

     Джанні Родарі хотів, щоб усі ми не лише любили читати чи слухати казки, а й самі навчилися їх складати. Заради цього він, ставши вже знаменитим письменником, написав серйозну книгу «Граматика фантазії», у якій показав, що створити казку може будь-хто з нас. Треба лише цього забажати і повчитися.

     Маючи під руками такий посібник з творчості, кожен із нас здатен вигадати власну казку, що і запропонувала зробити усім бажаючим Дворічанська ДБ.  Щойно створена «Казкова майстерня Джанні Родарі» поки що буде працювати при бібліотеці преважно у віртуальному форматі. Свій казковий твір юні літератори можуть надіслати на електронну або поштову адресу закладу, чи принести до бібліотеки в друкованому чи електронному варіанті. Надіслані твори стануть не тільки основою майстерні, а й згодом  візьмуть участь в різноманітних літературних конкурсах. Бажаємо натхнення юним казкарям і чекаємо їх твори в Дворічанській дитячій бібліотеці!

 

Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської РЦБС по роботі з дітьми.

Альбом: «Змайстуємо казку з Джанні Родарі!»
Альбом: «Змайстуємо казку з Джанні Родарі!»
Альбом: «Змайстуємо казку з Джанні Родарі!»
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13290 | Переглядів: 1100Дата публікації: 11:03 22.10.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців