У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ

Поділитися новиною:

У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ

На районному стадіоні «Колос», у рамках основних заходів згідно календарного плану роботи на рік, відбувся розіграш Кубка району з міні-футболу на відкритих майданчиках, запровадженого в минулому сезоні.

Учасниками турніру стали, на жаль, лише три команди, проти минулорічних шести учасників. До останнього часу планувалася участь і була отримана згода шести команд, але рівно половина учасників залишилася поза грою. Прикро, але до цього призводить і суспільно-політична ситуація, і повсякденна зайнятість, і відсутність фінансування, і ще багато чинників, серед яких людський фактор. Зіграла свою роль і насичена футбольна програма попереднього дня, коли матчі обласних футбольних змагань проводили гравці старшої групи ДЮКФП «Юність», ФК «Дворічна» і колодязненського «Факела». Не всі з гравців були готові до ігор наступного дня. Та попри все, скільки б не було учасників, захід відбувся і мабуть жоден з учасників дійства не пожалкував про нього. Боротьба між командами пройшла в цікавому ігровому ключі, змістовно і напружено. Закономірним, як на мій погляд, був і результат протистоянь. Про перипетії боротьби мова піде нижче більш змістовно.

         Турнірну боротьбу за коловою системою повели селищні команди «Екіпаж» і «Феміда», а також «Маяк» із Тавільжанки. Сила всіх цих команд заключається в тому, що всі вони тримаються на ентузіазмі, любові до футболу закоханих у гру людей і, подекуди, на незначній фінансовій підтримці, частіше за все, таких же любителів та ентузіастів. В стартовому матчі швидкоплинного турніру зіграли «Маяк» і «Екіпаж». Обидва колективи укомплектовані переважно молодими виконавцями, тому гра пройшла на гарних швидкостях. В першому таймі тавільжанці, які зі старту діяли обережно, тричі поспіль ще до перерви використали помилки захисників суперників і здобули вагому перевагу в рахунку. Всі намагання суперників відновити паритет по перерві, призвели лише до двох забитих гравцями «Екіпажу» м’ячів. У підсумку, 3:2 на користь «Маяка».

Волею жереба другий поспіль матч належало провести переможеній команді, яка рвалася в бій проти «Феміди», у намаганні довести свою спроможність у протистояннях. Але неготовність колективу цього дня вести спортивну боротьбу було видно неозброєним оком. Досвідчені гравці «Феміди» чітко розставили пріоритети у грі і переконливо перемогли опонентів – 3:0. Останній календарний матч став своєрідним фіналом. Селищному колективу «Феміди» навіть нічия у зустрічі гарантувала загальну перемогу. На нічию команда і грала, сподіваючись на помилку суперника, але помилися самі. Причому – двічі. Спершу, коли обрали таку тактику на гру, а потім – коли припустилися похибок у захисті. Гравці «Маяка» вміло скористалися помилками суперників і довели свою перевагу – і за грою, і за рахунком. Підсумок матчу – 4:1 на користь тавільжанців.

Дві перемоги в активі принесли у скарбничку молодіжної команди головний приз турніру. Кращими зі складу «Маяка» стали і два номінанти – гравець захисного плану Артем Дорошенко і гравець лінії атаки Євген Токар, який поступово відновлюється після травми і хірургічного втручання. Воротарі цього дня особливо блискучою грою не відзначилися, тож приз отримав ветеран футболу, досвідчений страж воріт «Феміди» Олександр Халімоненко. Всі відзначені гравці нагороджені спортивними призами і грамотами районного центру «Спорт для всіх». Команду переможців нагороджено кубком і грамотою від організаторів, призери отримали грамоти.

Віктор Каща

Фото з архіву автора публікації

Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Альбом: У РАМКАХ ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13238 | Переглядів: 1225Дата публікації: 08:47 06.10.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців