Люди похилого віку – мудрості стигла пора
Люди похилого віку – мудрості стигла пора

Поділитися новиною:

Люди похилого віку – мудрості стигла пора

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку

який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні – це також День Ветерана. 

         Люди похилого віку –

           мудрості стигла пора,

         Спогадів митті без ліку,

         Роки по вінця добра.

         Саме з таких слів розпочався святковий захід, присвячений Дню людей «поважного та елегантного» віку, який відбувся у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району.

         На заході були присутні підопічні відділення денного перебування, ветерани соціальної сфери, які в минулому працювали в територіальному центрі. Це працівники, на плечі  яких під час виконання трудових обов’язків в першу чергу лягали всі труднощі реформ та криз у нашій країні. Але, попри все, ці люди залишилися працювати в соціальній сфері, бо в своїй душі мали такі якості, як співчуття, доброта та милосердя.

         Силами працівників територіального центру для всіх присутніх був підготовлений невеличкий привітальний концерт, на якому на адресу запрошених ветеранів звучали  побажання щастя, здоров’я, мудрості, радісного блиску очей, а також звучали пісні про кохання, осінь, та щасливе майбуття.

         Колектив працівників територіального центру з радістю поспілкувалися з бувшими працівниками. Були і радісні емоції від зустрічі, і  спогади про історію установи, і про роки праці,  і про робітників, які працювали.

         Традиційно спілкування проходило в теплій родинній атмосфері за чашкою запашного м’ятно-липового чаю з солодощами. Свято відбулося за підтримки приватних підприємців Марини Лебединської та Олександра Соловйова.

         По закінченню заходу, задоволені пенсіонери з гарним настроєм і обіцянками знову прийти до установи, розходилися по своїх домівках. Цей захід іще раз довів, що люди похилого віку не тільки мудрості стигла пора, але й невичерпна енергія, оптимізм, бажання приносити радість і самим отримувати від цього задоволення.

В.о. директора    Надія МЕКА

Альбом: Люди похилого віку – мудрості стигла пора
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13225 | Переглядів: 1476Дата публікації: 14:27 02.10.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців