В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ

Поділитися новиною:

В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ

У ході робочого візиту, в рамках розвитку і подальшої популяризації футболу та співпраці УАФ і ХОАФ із районними федераціями футболу, на Дворічанщину завітали виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка і заступник голови комітету по проведенню змагань Юрій Корінько.

Разом з головою районної федерації футболу обговорили нагальні питання по розвитку футболу в районі, дізналися про проблеми і сьогодення районного футболу, намітили шляхи подальшої співпраці районної Федерації футболу і Харківської обласної асоціації. Дворічанський район протягом багатьох років є активним учасником Чемпіонату та Кубку області серед аматорських команд (ФК «Дворічна»), розіграшу Кубка Чемпіонів області серед переможців районних та міських чемпіонатів («Факел» Колодязне), розіграшу Кубка області серед команд ветеранів футболу («Колос» Дворічна), учасником обласних змагань серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів по трьом віковим групам (команди ДЮКФП «Юність»), які проводить Харківська обласна асоціація футболу. У команд нашого району є певні успіхи і здобути як в дорослому, так і у дитячому спорті – неодноразові призові вершини в останні роки. І хоча на сьогодні районний футбол переживає не кращі часи, маємо надію на те, що гра мільйонів в нашому районі житиме і розвиватиметься. Нинішня ситуація – це лише перезавантаження, аби набратися сил, окріпнути перед новими успішними стартами.

В ході спілкування функціонерів футболу досягнуто домовленості щодо підтримки районної Федерації. З метою підтримки проведення місцевих змагань, за ініціативи Української асоціації футболу та ХОАФ, районна федерація отримала комплекти кубків, медалей, спортивних призів і футбольних м’ячів. В цей же день голова районної Федерації футболу Віктор Каща передав комплект кубків, медалей і спортивних призів директору ДЮКФП «Юність» Сергію Анопку і керівнику гуртків з футболу Олександру Неронову для організації дитячих змагань з футболу і якісного їх проведення. Інші комплекти нагородної атрибутики будуть використані в ході проведення змагань серед діючих дорослих футболістів і ветеранів спорту.

Районна Федерація футболу, керівники дитячого футболу і футболісти різних поколінь Дворічанського району дякують УАФ і ХОАФ за спільний проект і підтримку районних федерацій та надану нагородну атрибутику і м’ячі. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому і в цей непростий для всіх нас час підтримувати футбол. Спільними зусиллями до нових перемог і високих здобутків задля розвитку футболу в районі, області, країні!

Віктор Каща

Фото автора

 

Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Альбом: В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13219 | Переглядів: 873Дата публікації: 11:40 01.10.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців