ОФІЦІЙНО
ОФІЦІЙНО

Поділитися новиною:

ОФІЦІЙНО

щодо постраждалих 02 вересня 2020 року

Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області інформує про наступне.

Внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру 02.09.2020 в с. Гороб’ївка та с. Гряниківка постраждало 41 приватне домоволодіння. Пожежею знищено 25 житлових будинків садибного типу, на 11 з яких наявні правовстановлюючі документи.

Всі постраждалі, які втратили житло, забезпечені тимчасовим місцем проживання, продуктами харчування, речами першої необхідності. Для двох багатодітних родин, в яких відсутні правовстановлюючі документи, придбано житло за рахунок благодійних коштів.

25 постраждалих подали заяву до Тавільжанської сільської ради про надання матеріальної допомоги в грошовій формі для придбання житла. За поданими заявами сформовано необхідний пакет документів та 14.09.2020 року направлено до Харківської обласної державної адміністрації для подальшого опрацювання.

Департаментом економіки і міжнародних відносин готується звернення до Кабінету Міністрів України про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415, для виплати матеріальної допомоги 11 постраждалим, які мають правовстановлюючі документи.

25.09.2020 року на ім’я голови Харківської обласної державної адміністрації через Департамент соціального захисту населення направлені заяви та відповідний пакет документів від 31 постраждалого на отримання матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету. За інформацією Харківської обласної ради комісією з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації 29.09.2020 прийнято рішення про надання допомоги 23 постраждалим від пожежі у розмірі  20 тис грн.

На розгляд Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення при Дворічанській районній державній адміністрації подано 33 заяви від постраждалих. З причини незабезпеченості районного бюджету райдержадміністрація звернулася до сільських рад району з проханням про виділення коштів на фінансування заходів районної Програми соціального захисту населення Дворічанського району на 2020-2021 роки в частині виплати матеріальної допомоги постраждалим від пожежі 02.09.2020 року.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13217 | Переглядів: 1112Дата публікації: 13:50 01.10.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців