На Харківщині відзначають День усиновлення
На Харківщині відзначають День усиновлення

Поділитися новиною:

На Харківщині відзначають День усиновлення

25 вересня відбувається форум «Захист прав дітей. Актуальні питання та перспективи».

Участь в урочистих заходах взяли голова ХОДА Олексій Кучер, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба,  заступниця Глави Офісу Президента Юлія Соколовська, а також сім’ї з дітьми всіх форм сімейного виховання.

На початку заходу учасники ознайомилися з фотовиставкою «Щаслива сім’я: погляд дитини», присвяченій Дню усиновлення. 

Голова ХОДА привітав присутніх та подякував усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, патронатним вихователям та працівникам служб, які щодня піклуються про дітей.

«Вітаю всіх без виключення: і служби, і сім’ї, які прийняли дітей. Це величезна робота, яку ви проводите. Ми щиро дякуємо. Ми завжди вам будемо в усьому допомагати», - сказав Олексій Кучер.

Уповноважений Президента України з прав дитини зазначив, що проведення Міжрегіонального форуму «Захист прав дітей. Актуальні питання та перспективи», присвяченого Дню усиновлення, допоможе підвищити кількість родин, що виявлять бажання опікуватись дітьми, які опинилися у різних життєвих обставинах. Адже у період карантину їх кількість зменшилась.

«Надважлива подія, оскільки ми бачимо, особливо - в умовах пандемії, зменшується кількість сімей, які приймають дітей на виховання, і це трагічно для тих дітей, які сьогодні живуть в інтернатних закладах, які сьогодні потребують саме сімейного влаштування, - сказав Микола Кулеба. - Я дуже радий, що очільник області сьогодні не просто переймається цими проблемами, а ми бачимо і за результатами, навіть, коли по всій Україні падають показники, Харківщина має сьогодні досить пристойні показники. Хочу наголосити: це не просто про статистику - це про долі цих дітей».

Заступниця Глави Офісу Президента підкреслила, що Харківщина - серед лідерів у створенні сімейних форм виховання. І така позиція голови ХОДА повністю збігається з позицією Президента країни.

«Позиція Президента: кожній дитині потрібна сім’я. І ми як країна робимо все можливе для того, аби розвивати сімейні форми виховання, - сказала Юлія Соколовська. - Ми вирішили, щоб батьки-вихователі могли утримувати, щоб вони мали ініціативу брати в сім’ї на виховання більше дітей, які є сиротами чи позбавлені батьківського піклування, – що потрібно збільшити розмір виплат. Тому з 1 січня збільшили розміри виплат на кожну дитину для всіх сімейних форм виховання».

Довідка. На Харківщині майже 400 сімей утворили дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. У таких сім’ях виховується більш ніж 1300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2000 сім'ях опікунів, піклувальників виховуються понад 3000 підопічних дітей. Майже 1500 хлопчиків та дівчаток були усиновлені та проживають у сім’ях усиновлювачів на території Харківської області.

Альбом: На Харківщині відзначають День усиновлення
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13202 | Переглядів: 1055Дата публікації: 14:39 25.09.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців