Про стан фінансово-бюджетної дисципліні в Харківській області
Про стан фінансово-бюджетної дисципліні в Харківській області

Поділитися новиною:

Про стан фінансово-бюджетної дисципліні в Харківській області

результати проведених Північно-східним офісом Держаудитслужби перевірок за 8 місяців 2020 року

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-серпня 2020 року за результатами контрольних заходів встановили фінансових порушень на загальну суму 390,6 млн гривень.
Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 240,4 млн гривень.
За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 72 рекомендації, з яких 25 – спрямованих на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) складає 236,7 млн гривень.
Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 19 управлінських рішень, спрямованих на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 105 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 6 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.
За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори до об’єктів контролю застосували 29 фінансових санкції.
З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.
Окремо, Північно-східним офісом Держаудитслужби до суду пред’явлено позов на суму 0,9 млн грн щодо відшкодування завданих місцевому бюджету збитків.
На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 16-ти ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.
 
Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.
 
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13194 | Переглядів: 1216Дата публікації: 11:15 22.09.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців