Вибори 2020

Округи, кандидати, результати голосування

ВИРІШАЛЬНІ ПОЄДИНКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ

Поділитися новиною:

До минулої суботи у першій лізі обласної футбольної першості, до завершення турніру залишалося провести три тури.

Дворічани, після яскравої перемоги у останньому матчі проти ізюмського «Крем’янця», відчули смак перемоги і здобули шанс на покращення турнірного становища. Щоправда, перед командою стало непросте завдання – перемагати. І в першу чергу очки були вкрай необхідні у лобовому протиборстві із сахновщинським «Колосом», який за три тури до фінішу випереджав нашу команду на чотири бали. Саме до далекої Сахновщини відправилися гравці футбольного клубу «Дворічна» на матч тринадцятого туру. Відправилися з налаштуванням на перемогу і надією на позитивний результат. Та в пам’яті ще свіжі перипетії серпневого протистояння, в якому наша команда зазнала найбільш гучної поразки у цьому сезоні. Але футбол тим і прекрасний, що він непередбачуваний, із неповторним сюжетом розвитку подій…

Звітний матч дворічани розпочали надто активно – мотивація і додатковий настрій після перемоги додали впевненості для вирішення локальної задачі. Програвати у такому матчі, коли йдеться про розподіл місць, наша команда просто не мала права. Господарі, скоріше за все, ще жили спогадами про крупну попередню перемогу і ніяк не очікували від наших футболістів такої активності зі старту. Вже на третій хвилині гості заробили право на пенальті. Невпевнено зіграв голкіпер господарів, а потім грубу помилку допустив захисник, збивши з ніг гравця атаки ФК «Дворічна», який стрімко пішов у відбір м’яча при дограванні. Вирок арбітра з позначки чітко виконав В. Кононов, який вміло розвів м’яч і воротаря по різним кутам. Поки суперник не оговтався, дворічани продовжували тиснути. Відразу після голу вірну нагоду для реалізації виходу два в одного мав І. Ткаченко, але сахновщан врятував досвідчений страж воріт. Та зовсім скоро дворічани змусили опонентів знову помилитися. Дещо курйозна ситуація виникла на десятій хвилині від початку гри. Асистент арбітра помилково сигналізував про офсайд, але головний арбітр чітко розібрався в ситуації і дав перевагу у продовженні атаки нашої команди, бо знаходився поруч і чітко бачив пас від захисника. В цей час один із захисників відреагував на «відмашку» по-своєму і взяв кулястого в руки, не дочекавшись свистка, обравши такий спосіб, як кращий варіант захисту. Кумедний епізод і другий призначений пенальті дещо декласував господарів після реалізації. Влучним ударом відзначився С. Новіков. Надалі господарі намагалися налагодити гру і чітко розігрувати м’яч, а нашій команді, яка відтепер грала по рахунку, вдавалися чіткі контрвипади, які несли потенціальну загрозу воротам суперників. Захисники господарів вдавалися до створення штучного офсайду і в ці пастки доволі часто потрапляли гравці лінії атаки нашої команди. Згодом, після швидких атак і чисельної переваги в нападі, чудові нагоди для взяття воріт ще до перерви по кілька разів мали І. Ткаченко і С. Новіков, але на висоті був воротар «Колоса». Дошкуляла і неточність у завершальній стадії атак.

Після відпочинку активністю в атаці вибухнули місцеві футболісти, які пішли ва-банк і створювали небезпеку шляхом довгих діагональних закидань на досвідченого нападника та максимально використовували стандартні моменти біля наших воріт, маючи багато високорослих гравців у складі. У стартові хвилини другого тайму дворічани вистояли у захисті і знову організували рішучу контратаку. Цього разу – разючу. З центральної зони С. Новіков відпасував направо на активного О. Васильця (який вперше був залучений до складу команди, перебуваючи у відпустці по службі), а той видав чудовий пас на лінію карного майданчика на В. Кононова. Останній потужним ударом вколотив круглого у дальній від воротаря кут – 3:0. Надалі гра проходила з перемінним успіхом. Дворічани створили ще кілька реальних нагод для взяття воріт, але підвела неточність у завершенні атак. Господарі ж намагалися реабілітуватися перед очима власних уболівальників і забити гол престижу. Це їм вдалося за чверть години до фінального свистка. Довга передача на вихід атакувальнику за спини захисникам, завершилася сильним і влучним ударом. Відзначився Р. Какадій, безумовно кращий у складі господарів, який, відверто кажучи, заслужив на гол. У час, що залишався, команди провели ротацію ігрових складів, зробивши заміни. Дворічани впевнено догравали по рахунку, а гості, наприкінці зустрічі, пішли на рішучий штурм і подали ще кілька кутових – безрезультатно.

У підсумку, наша команда здобула надто важливу перемогу над прямим конкурентом у битві за п’яту позицію на фініші сезону. Тепер наша команда відстає від «Колоса» лише на один бал. Сахновщани дві останні гри проведуть у гостях – в Слобожанському та в Ізюмі. Враховуючи боротьбу цих команд за третю сходинку, можна припустити невдалий фініш для наших конкурентів. Дворічанам вкрай необхідно здобувати очки у двох останніх поєдинках. Наступну гру ФК «Дворічна» проведе у Куп’янську, проти «Металурга», а матч останнього туру – на власному стадіоні, проти «Енергетика». Футбольна осінь обіцяє цікаву розв’язку у першій лізі обласної першості. Три пари команд ведуть напружену боротьбу за перше, третє і п’яте місця. Остаточно команди по місцям розставить гра в останньому турі, який відбудеться 3 жовтня. Чекати залишається недовго. Запрошую вболівальників підтримати нашу команду у вирішальних поєдинках футбольної осені.

Віктор Каща

Фото автора публікації

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13187 | Переглядів: 883Дата публікації: 10:53 21.09.2020