БЛИСКУЧА ПЕРЕМОГА ДВОРІЧАН!

Поділитися новиною:

Матч дванадцятого туру обласної першості серед команд першої ліги футбольний клуб «Дворічна» проводив на домашньому стадіоні.

У День фізичної культури і спорту гостями селища стала ізюмська футбольна команда «Крем’янець», гравці якої ведуть боротьбу за нагороди першості і посідають наразі третю сходинку в таблиці. Двічі протягом сезону дворічани вже зустрічалися із цим суперником. У стартовому турі першості наша команда поступилася у гостях з рахунком 1:3. Зовсім по-іншому складалася гра на своєму полі. Дворічани тривалий час атакували, але м’яч прикро не йшов у ворота. Груба помилка судді призвела до пенальті в наші ворота наприкінці зустрічі, який гості реалізували і здобули мінімальну перемогу у другому колі. Звітний матч у цьому сенсі був особливим і всі це прекрасно розуміли. Зачекалися дворічанські уболівальники на яскраву переможну гру нашої команди. Рано чи пізно перемога повинна була прийти і на наш бік. Нарешті, таки сталося! Та ще й як – показавши гостроатакуючий футбол, дворічани здобули яскраву перемогу у красивому ігровому стилі, «відгрузивши» суперникам відразу чотири м’ячі! І це при тому, що за одинадцять попередніх турів ізюмчани пропустили лише вісім м’ячів, а тут чотири (рівно половина із пасиву) за дев’яносто хвилин гри. Феноменально! Зазначу, що «Крем’янець» вдруге потрапляє «під каток» нашої команди. Ще не стерлася в пам’яті феєрична гра наших футболістів проти ізюмчан, які посіли, до речі, друге місце у підсумку, в минулому сезоні. Тоді ФК «Дворічна» декласував суперника з крупним рахунком 5:0! І от нова звитяга, перша і така важлива перемога нашої команди у цьому сезоні!

Тепер про перебіг подій в матчі більш детально. З перших хвилин гри, отримавши привітання зі святом фізкультури і спорту та подарований м’яч від меценатів, наші футболісти обрушили шквал атак на ворота суперників. Чудову нагоду для реалізації переваги вже в дебюті мав активний Е. Ключко, але трохи не влучив у ворота. Гості вдалися до тактики дрібного фолу, аби збити наступальний темп нашої команди і за це були покарані. Але до середини першої половини перед в рахунку, дещо несподівано, повели гості. Наші футболісти необачно «обрізалися» на власній половині і швидкий нападник суперників М. Фоменко пробив не вагаючись із двадцяти метрів. М’яч влучив у кут і цифри на табло змінилися. На щастя, нашій команді вдалося відігратися дуже швидко. Не було б щастя, так нещастя допомогло. Гості грубо порушили правила проти О. Карєлова, який не зміг продовжити гру. Навіс зі штрафного виконав В. Ткаченко, а С. Новіков чудово обрав позицію та невідпорно пробив головою у протихід воротарю під поперечку. Забитий м’яч додав сил і дворічани надалі закрутили карусель атак біля воріт суперників. Результатом натиску став другий забитий м’яч. За п’ять хвилин наші хлопці розіграли красиву комбінацію мов по нотам. Атаку почав від середньої лінії А. Комісаров, продовжили в дотик по флангу Д. Сєвєрін і С. Новіков, а завершив результативним невідпорним ударом, також в дотик, І. Ткаченко. Після другого пропущеного м’яча суперник «поплив». І дворічани в цей час мали щонайменше три нагоди для взяття воріт, але молодим гравцям лінії атаки забракло влучності.

По перерві малюнок гри не змінився. Наша команда впевнено грала першим номером у намаганні дотиснути суперника і поставити жирну крапку у цій грі. І знову нашій команді, гра якої особливо подобалася глядачам, вдалася результативна п’ятихвилинка. До завершення години гри команда реалізувала чіткий вихід три в три після перехоплення м’яча у зоні суперника, відзначився Е. Ключко після блискучого пасу С. Новікова. А вже за кілька хвилин сам Сергій чітко реалізував відбір м’яча і швидку атаку у відповідь, влучно пробивши повз воротаря із лінії карного майданчика. До речі, досвідчений форвард показав чи не найкращу гру в сезоні і записав у свій актив два голи і стільки ж результативних передач. Здобувши вагому перевагу у грі і за рахунком, місцеві футболісти дещо збавили оберти. Шанс проявити себе у грі отримали резервісти. Наша команда вміло зіграла кінцівку поєдинку по рахунку, а все, що вдалося суперникам – провести гол престижу за кілька хвилин до фінального свистка. У підсумку – 4:2 на користь дворічан! Є перша перемога дворічанської команди – яскрава, натхненна, красива! От вам і привітання, от вам і мотивація, от вам і свято!!!

До завершення першості у першій лізі командам залишається провести три тури. Два наступних поєдинки наша команда зіграє на виїзді – спершу у Сахновщині (19.09), а потім у Куп’янську (26.09.). Заключний матч календаря припадає на першу суботу жовтня. Саме тоді дворічани у домашньому поєдинку прийматимуть «Енергетик» із Слобожанського Зміївського району. Вболіваємо за команду разом, вперед до нових перемог!

Віктор Каща

Фото Віктора Кіптілого

Альбом: БЛИСКУЧА ПЕРЕМОГА ДВОРІЧАН!
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13165 | Переглядів: 839Дата публікації: 16:43 14.09.2020