ТУРНІР БІЛЬЯРДИСТІВ

Поділитися новиною:

Центром проведення традиційного турніру з більярду, приуроченого до Дня фізичної культури і спорту в Україні, стала більярдна зала адміністративного приміщення районного стадіону «Колос».

Дотримуючись карантинних заходів, у змаганнях за олімпійською системою стартувало одинадцять спортсменів різних вікових категорій, переважно досвідчених. Ігри тривали до двох перемог у матчі одного із учасників. Переможець рухався далі до нагород, а переможений переходив до числа уболівальників. Після проведених поєдинків попереднього етапу поза бортом турніру опинилися О. Вербицький, М. Зрожевський і С. Бабика. Всі вони поступилися своїм опонентам з однаковим рахунком 1:2, програвши, відповідно, В. Дині, С. Міщенчуку і В. Комісарову.

На стадії чвертьфіналу М. Шумейко впевнено у двох сетах переграв М. Пєстова (8:4; 8:1), В. Диня несподівано для багатьох поступився у двох сетах досвідченому С. Міщенчуку (5:8; 4:8), М. Диня у надважкому протиборстві здолав опір В. Комісарова (4:8; 8:4; 8:6), а В. Каща був переконливішим та успішнішим за В. Уматова, також у трьох партіях (8:7; 4:8; 8:6).

Після кількох годин турнірної боротьби настала черга півфінальних зустрічей і напруга сягнула Апогею. У першому матчі М. Шумейко доволі легко впорався із опором С. Міщенчука (8:4; 8:5). У іншому поєдинку за вихід до фіналу знадобилося три сети. Спершу суперники – М.Диня і В. Каща, обмінялися перемогами, а володаря путівки до фіналу визначили у вирішальній партії. Рахунок матчу 2:1 на користь М. Дині – 8:6; 7:8; 8:4.

Головний матч дня став прикрасою турніру. Два різні стилі гри, два суперники різних поколінь, два різних погляди на більярд, але однакове прагнення до перемоги. У цікавому протистоянні, де першість виборювали Максим Шумейко і Микола Диня, гору взяв досвід. Перемігши у першому сеті, М. Шумейко не втримав переваги надалі і поступився в рахунку 1:2 (8:5; 6:8; 6:8).

Переможця і фіналіста відзначено грамотами і спортивними призами районного центру «Спорт для всіх».

Віктор Каща

Фото автора

Альбом: ТУРНІР БІЛЬЯРДИСТІВ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13159 | Переглядів: 1322Дата публікації: 10:58 14.09.2020