ШАХОВІ СВЯТКОВІ ЗМАГАННЯ

Поділитися новиною:

У пристосованій ігровій кімнаті адміністративного будинку районного стадіону «Колос» відбувся традиційний районний шаховий турнір особистої першості, який щорічно проводиться до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Дотримуючись карантинних норм, учасниками змагання стали сімнадцять шахістів.

Змагання серед представниць прекрасної статі зібрали шість юних спортсменок, які у боротьбі за коловою системою визначили переможця і призерів турніру. Здобувши стовідсотковий результат, перемогу здобула одинадцятикласниця Дворічанського ліцею Анна Аліфіренко. Програвши лише лідеру, другою фінішувала Вєроніка Ткачова. Замкнула трійку призерів Аіда Чахалян, для якої це лише перші змагання подібного рівня.

Чоловіки змагалися за швейцарською системою у п’ять турів. Беззаперечним лідером перегонів став Геннадій Ковальов – вчитель фізичного виховання місцевого ліцею і за сумісництвом керівник шахового гуртка. Програш лідеру у третьому турі коштував для Володимира Лиманського з Дворічної загальної перемоги – він другий. Третім фінішував один із найдосвідченіших шахістів району Микола Біляєв із Гряниківки, у його активі три бали. За додатковими показниками у боротьбі за призові сходи він випередив набагато молодшого за себе Олега Вишневецького. Решта шахістів набрали меншу кількість очок.

Переможців та призерів змагань нагороджено спортивними призами і грамотами районного центру «Спорт для всіх».

Віктор Каща

Фото автора

Альбом: ШАХОВІ СВЯТКОВІ ЗМАГАННЯ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13158 | Переглядів: 846Дата публікації: 10:53 14.09.2020