УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА

Поділитися новиною:

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА

11 вересня на стадіоні «Металіст» у Харкові відбулися урочистості з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України в Харківській області.

У масштабному святковому заході взяли участь О. Кучер – голова обласної державної адміністрації, Ю. Подзолкова – тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, В. Христоєв – голова відділення НОК України у Харківській області, голови районів, міст, ОТГ, видатні спортсмени-олімпійці та провідні спортсмени області, керівники структурних підрозділів галузі з усіх районів та міст Харківщини. Дворічанський район на обласному заході представляли голова районної державної адміністрації Ю. Струков і директор районного центру «Спорт для всіх» В. Каща. У ході урочистостей Почесними Грамотами було відзначено кращих працівників галузі, а також проведено нагородження районів, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад за підсумками роботи у 2019 році.

         Приємно відзначити, що серед номінантів спортивного року вкотре було названо і спортсменів Дворічанського району. Представники Дворічанщини за підсумками змагань Спартакіади області з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації у 2019 році (12 видів програми) посіли перше загальнокомандне місце по другій групі, серед шістнадцяти команд, показавши при цьому високі переможні здобутки у основних видах. На вершину п’єдесталу, посівши перші місця, наші спортсмени зійшли у волейболі класичному (чоловіки і жінки), волейболі пляжному (чоловіки і жінки). Посіли срібні позиції у змаганнях з розумових видів спорту – шахах і російських шашках, а також здобули бронзу у змаганнях з гирьового спорту. Високі здобутки дали змогу нашим спортсменам впевнено випередити команди Великобурлуцького і Близнюківського районів, які стали призерами заліку. А наш район сьомий рік поспіль продовжує утримувати високу позицію лідера!

            Ще одну відзнаку наш район отримав за третє місце загальнокомандного заліку у змаганнях Спартакіади області з масового спорту на Кубок обласної державної адміністрації (5 видів програми). Попереду нашої команди, з незначним відривом, фінішували представники Сахновщинського і Чугуївського районів області. У масовому спорті призовими здобутками дня нашого району відзначилися фізкультурні працівники і юнаки на змаганнях допризовної молоді. В обох змаганнях маємо другі місця. За підсумками масових видів програми  у останні роки, Дворічанщина також неодмінно потрапляє до числа призерів.

            Маючи такі здобутки і стабільність у результатах, можна впевнено говорити, що Дворічанський район знаходиться серед кращих по розвитку спорту, що й підтверджуються високі здобутки наших спортсменів! Так тримати! Вперед до нових перемог!

Віктор Каща

Фото автора і Бориса Бреславця

 

Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Альбом: УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13157 | Переглядів: 1394Дата публікації: 10:47 12.09.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців