СТАРТУВАЛО ТРЕТЄ КОЛО ПЕРШОСТІ

Поділитися новиною:

В обласних змаганнях з футболу, для команд першої ліги, стартувало третє коло цьогорічної першості.

Волею календаря, дворічани другий матч поспіль зіграли проти балаклійського «Цементника», з тією лише різницею, що цього разу – у гостях. Календар третього кола визначався за підсумками виступів команд на двох попередніх відрізках, у першому та другому колах. Загалом команди, які посіли місця із першого по третє, матимуть змогу зіграти на власному полі у завершальному колі на одну гру більше, аніж команди, що посідають місця із четвертого по шосте. Отож, дворічанам, які перебувають на шостій позиції, належить провести гостьові поєдинки проти «Цементника», «Металурга» і «Колоса», а домашні, відповідно, проти «Крем’янця» і «Енергетика». Дві попередні зустрічі із балаклійцями – лідером поточних змагань, дворічани програли з однаковим рахунком – 1:3, але різним змістом матчів. Звичайно, цікавішою і більш насиченою була гра нашої команди на власному полі, де, попри поразку, «Дворічна» завдала клопоту суперникам.

Звітний матч, як і більшість виїзних зустрічей для нашої команди, показав перевагу господарів поля. Захопивши територіальну перевагу із стартовим свистком, балаклійські футболісти впевнено вели пошук шляхів до воріт дворічанської команди, подовгу тримали м’яч і використали чи не першу ліпшу нагоду для взяття воріт. Гольову атаку після вдалих індивідуальних дій завершив Є. Зоря. Нападник технічно приборкав кулястого, вдало просунув шкіряну сферу собі під удар і невідпорно пробив у дальній кут воріт. Надалі дворічани продовжували захищатися і ближче до середини тайму мали чудову нагоду для взяття воріт. Після обрізки оборонців і помилки воротаря господарів, з далекої відстані у дотик пробивав С. Новіков, але у отвір воріт не влучив. М’яч у лічених сантиметрах розминувся із стійкою. До перерви нашим футболістам, які грали другим номером, вдалося перервати кілька атак суперника і вийти на оперативний простір для атаки. Але створити гольову нагоду і реалізувати момент нападникам завадили досвідчені оборонці балаклійців.

По перерві ігрова і територіальна перевага команди господарів стала іще більш помітною. Знову дванадцять хвилин від початку тайму знадобилося Є. Зорі, щоб подвоїти рахунок. Цей нападник став злим генієм для дворічан того вечора і покарав оборонців за помилки і недбалі дії у захисті. Надалі господарі мали ще кілька нагод, аби відзначитися, але, відверто кажучи – пробачили. Ближче до середини другого тайму прекрасний ігровий відрізок видали гості. Спершу В. Ткаченко небезпечно пробив із штрафного – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт. А вже за кілька хвилин дворічани подали два кутових поспіль і виконали небезпечний розіграш штрафного. На заваді нашим гравцям атаки стали майстерні дії воротаря господарів, який врятував команду від неминучого голу. Завершальним акордом десятихвилинки і активності у нападі став вихід на перспективну позицію для атаки Д. Сєвєріна, але страж воріт господарів ногою відбив м’яч на кутовий. Останні хвилини гри наша команда намагалася провести у атаці, в намаганні забити гол престижу. Активно увійшли у гру молоді та амбітні Гараган, Короткий, Сєвєрін. Але брак часу і досвіду завадив молодим гравцям створити щось небезпечне біля воріт опонентів. Досвідчена команда суперників довела гру до впевненої перемоги з рахунком 2:0 і продовжує лідирувати у першій лізі.

Матч наступного туру наша команда проведе на власному полі. Суперником дворічан 12 вересня буде ізюмська команда «Крем’янець». Початок гри о 17 годині. Запрошуємо вболівальників підтримати команду!

Віктор Каща

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13152 | Переглядів: 1019Дата публікації: 10:46 08.09.2020