На Харківщині вшанували пам’ять захисників України
На Харківщині вшанували пам’ять захисників України

Поділитися новиною:

На Харківщині вшанували пам’ять захисників України

29 серпня в обласному центрі та районах відбулись траурні та урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Учасники та ветерани АТО (ООС), харківські військові, родини загиблих воїнів, волонтери та представники обласної й міської влади вранці 29 серпня зібралися біля монумента Захисникам України на однойменній площі в Харкові.

«Ми висловлюємо велику подяку всім синам України, - звернулась до присутніх перша заступниця голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко. - Захищаючи цілісність нашої держави та її суверенітет, ви даєте надію українцям на те, що в нас буде стабільна й дужа країна. Завдяки вам ми знаємо ціну свободі. Ми розуміємо, що могло би бути, якби ви не захищали нашу країну. Я хочу, щоб усі поверталися живими. Я бажаю вам міцного здоров’я. Слава Україні!».

Під час імпровізованого мітингу українські воїни згадали своїх загиблих побратимів. Учасник АТО Михайло Соколов розповів про Руслана Плоходька, який загинув 2 травня 2014 року – гелікоптер, який пілотував Руслан, був збитий бойовиками.

«Руслан одним з перших харківців, хто загинув у цій війні. За пару днів, отримавши наказ, ми прибули на місце падіння гелікоптера, Руслана та 2-х офіцерів уже евакуювали, а ми виконували інше завдання. І на цьому місці, на уламках, стояв мангал – недоїдене м’ясо, випиті пляшки горілки. Я на той момент не знав, кого збили, але подумав: що ж це за нелюди - і така лють в мене з’явилась, - розповів Михайло Соколов. – Саме, може, тоді дав собі зарок – скільки вистачить сил і здоров’я, буду боронити нашу землю та знищувати ворога навіть на його території, що успішно роблю досі».

Учасники заходу поклали квіти до монумента Захисникам України та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Траурний захід до Дня пам’яті захисників України відбудеться о 12:00 на Алеї Героїв на 18-му міському цвинтарі.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13123 | Переглядів: 1727Дата публікації: 13:29 29.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців