Аудитори Харківщини повідомляють
Аудитори Харківщини повідомляють

Поділитися новиною:

Аудитори Харківщини повідомляють

про результати проведених перевірок за 7 місяців 2020 року

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-липня 2020 року за результатами контрольних заходів встановили фінансових порушень на загальну суму 379,7 млн гривень.
 
Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених ревізій, на загальну суму 238,4 млн гривень.
 
За підсумками проведених державних фінансових аудитів, об’єктами контролю впроваджено 66 рекомендацій, загальна сума досягнутого економічного ефекту складає 220,8 млн гривень.
 
Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 18 управлінських рішень.
 
За недотримання фінансового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 100 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 6 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.
 
З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.
 
Окремо, Північно-східним офісом Держаудитслужби до суду пред’явлено позов на суму 0,9 млн грн щодо відшкодування завданих місцевому бюджету збитків.
 
За 7 місяців 2020 року на розгляд правоохоронним органам передано матеріали 15-ти ревізій, за результатами розгляду матеріалів правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.
 
Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.
 
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13096 | Переглядів: 1262Дата публікації: 14:44 25.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців