Максим Степанов та Олексій Кучер ознайомились з роботою харківської 17-ї лікарні, яка приймає хворих на COVID-19
Максим Степанов та Олексій Кучер ознайомились з роботою харківської 17-ї лікарні, яка приймає хворих на COVID-19

Поділитися новиною:

Максим Степанов та Олексій Кучер ознайомились з роботою харківської 17-ї лікарні, яка приймає хворих на COVID-19

Міністр охорони здоров’я України 20 серпня перебуває з робочим візитом на Харківщині

Значна частина програми візиту присвячена питанням боротьби з коронавірусом у регіоні.

Міністр охорони здоров’я відзначив, що зараз на Харківщині суттєво зростає кількість випадків захворюваності на ковідну хворобу, і найбільша кількість випадків – у місті Харкові. Так, станом на 20 серпня, в нашій області зафіксовано 241 підтверджений випадок COVID-19, 206 хворих – у місті Харкові.

«Харківська область швидко стала регіоном з високою захворюваністю, і понад 80% захворілих - у місті Харкові. Такими темпами ми швидко зайдемо в інші зони карантину, - сказав Максим Степанов. – Для нас дуже важливо зменшити відсоток смертності та тяжких хворих».

Основною проблемою поширення коронавірусної інфекції залишається недотримання жителями регіону вимог карантину: маскового режиму, соціальної дистанції тощо. Крім цього, Олексій Кучер відзначив, що є питання щодо дотримання лікарями первинки алгоритму роботи з ковід-хворими.

 «У нас не відпрацьовується алгоритм на всі 100%. Є велика проблема - первинна ланка. Це найтонше місце», - відзначив керівник області.

Одним з медичних закладів, які відвідав Максим Степанов, стала Харківська міська лікарня №17. На даний час тут, за інформацією керівника Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрія Сороколата, зі 120 виділених під ковідних хворих ліжок зайнято 97, 20 осіб - на кисневій підтримці.

«У нас на сьогодні близько 2000 пацієнтів на амбулаторному лікуванні та близько 600 госпіталізовано», - розповів Юрій Сороколат.

Міністр охорони здоров’я, голова ХОДА та керівники обласного й міського департаментів охорони здоров'я обговорили питання забезпечення всіх закладів, які мають приймати пацієнтів з COVID-19, киснем.

«У нас по області лише близько 20% ліжко-місць забезпечені киснем, у цій лікарні - понад 30%»,  - зазначив Олексій Кучер.

Максим Степанов додав, що завдання кожної області - забезпечити лікарні першої та другої хвилі киснем на 80%.

«Це може бути як централізоване подавання кисню, так і кисневі концентратори», - відзначив Міністр охорони здоров’я України.

Також міністр разом з очільником облдержадміністрації оглянули приймальне відділення медичного закладу, де незабаром розпочнуть ремонтні роботи. Адже Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17 увійшла до переліку лікарень, в яких у рамках програми «Велике будівництво» проведуть ремонт приймальних відділень.

«Усього по області ремонтуватимемо 15 приймальних відділень, вже у 9 закладах з наступного тижня розпочнуться ремонтні роботи»,  - сказав Олексій Кучер.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13079 | Переглядів: 1509Дата публікації: 15:04 20.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців