Єдиний спосіб вберегти своє життя – дотримуватися карантинних заходів. Тарас Пастух
Єдиний спосіб вберегти своє життя – дотримуватися карантинних заходів. Тарас Пастух

Поділитися новиною:

Єдиний спосіб вберегти своє життя – дотримуватися карантинних заходів. Тарас Пастух

Заступник голови ХОДА закликав жителів області не забувати про загрозу, яку несе здоров’ю COVID-19

«Ми просимо людей з розумінням ставитися до карантинних обмежень. Треба розуміти, що ця епідемія насправді існує, - адже багато людей вже не вірять в це. Від неї насправді вмирають люди, і в цьому можна пересвідчитися в наших лікарнях. Перебіг цієї хвороби важкий. І єдиний спосіб вберегти своє здоров’я, своє життя – це дотримання карантинних заходів, маскового режиму, дистанції», - наголосив Тарас Пастух.

Він також зауважив, що в області є випадки масових захворювань людей після святкувань.

«Хворобу виявляли у 2-х, 3-х, 5-ти, 6-ти осіб після святкувань – днів народжень, весіль тощо. Тому закликаємо також обмежитись у цих заходах», - сказав заступник голови ХОДА.

Коментуючи правила пересування між районами, які належать до різних зон карантину, він повідомив, що додаткові обмеження на даний час не передбачені.

При цьому посилена робота патрульної та Національної поліції, Держпродспоживслужби щодо контролю за закладами харчування, закладами, де можуть відбуватись великі громадські зібрання.

«А також ми велику увагу приділяємо контролю за дотриманням карантинних заходів у громадському транспорті. Мені кілька разів доводилося відвідувати обласну інфекційну лікарню, спілкуватися з хворими. І коли їх запитуєш, чи розуміють вони, де могли інфікуватися, то 80% хворих кажуть, що, ймовірно, це громадський транспорт. Нарікають, що велика частина людей не дотримується маскового режиму. Тому громадський транспорт наразі для нас - пріоритет», - розповів Тарас Пастух.

За його словами, правоохоронні органи складають протоколи щодо порушень, але в судах велика частина з них закривається або розглядається дуже довго, і порушники не притягуються до відповідальності.

«Ми просимо поліцію звертати увагу, в першу чергу, не на пасажирів, а на водіїв та власників транспорту – тому що вони, в першу чергу, мають забезпечувати контроль за дотриманням цих заходів», - наголосив заступник голови ХОДА.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13070 | Переглядів: 926Дата публікації: 16:17 18.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання



 

 




Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців