Вибори 2020

Округи, кандидати, результати голосування

ПРИОСКІЛЬСЬКЕ ДЕРБІ

Поділитися новиною:

Після короткої тижневої паузи відновилися змагання обласної футбольної першості у першій лізі

Матч восьмого туру футбольний клуб «Дворічна» проводив у Куп’янську. В приоскільському дербі дворічани протистояли «Металургу», який наразі посідає другу сходинку в таблиці і відчайдушно намагається наздогнати беззаперечного лідера – балаклійський «Цементник». Останній рядок в таблиці, який посідають дворічани, ніяким чином не відображає ані амбіцій команди, ані розкладу сил на футбольному полі, ані бажання боротися за перемогу у кожній зустрічі. Всі матчі дворічани проводять в намаганні «зачепитися» за очки, але молодим гравцям не вистачає досвіду виступів на обласній арені, а ветеранам команди, частіше за все, фізичних кондицій. Заважають й інші «обставини». У лазареті команди перебувають Долгіх, Бондаренко, Сєвєрін, Ільченко, з різних причин гру пропускали Порада, Дорошенко, Мєзєнцев, Карпович. А перед звітним туром дворічани, за збігом обставин, залишилися взагалі без воротаря. Жоден з трьох заявлених голкіперів, з різних причин не міг допомогти команді. В такій ситуації на виручку клубу знову ж таки прийшли ветерани – Ігор Бойко і Олександр Халімоненко, які у екстреному порядку поповнили ряди колективу і стали частиною команди.

Матчі проти куп’янських футболістів, яке б місце не посідали команди і в яких би не знаходилися кондиціях, завжди проходять у напруженій та безкомпромісній боротьбі. Не став виключенням і звітний поєдинок, який команди розпочали у швидкому темпі. Дворічани, несподівано для господарів, з перших хвилин обрушили шквал атак на ворота «металургів» і вже в дебюті поєдинку відкрили рахунок. Результативні дії у центральній зоні Е. Ключка і стрімкий прохід у карну зону, завершився чітким розіграшем «стінки» з партнером, який вивів Едуарда на побачення з кіпером господарів. Молодий гравець дворічан не схибив і змусив принишкнути трибуни. І відразу ж, за кілька хвилин, похибкою воротаря господарів мав скористатися С. Новіков, але прикре падіння зіграло на користь «Металурга». Господарі ніяк не могли відійти від стартового шоку, а дворічани до середини тайму мали щонайменше ще три нагоди. Спершу згадуваний уже С. Новіков із вигідної позиції пробив у руки воротарю, а потужний дальній удар В. Кононова прийняла на себе поперечка. Міг відзначатися і активний О. Карєлов, але пробив несильно і м’яч став легкою «здобиччю» воротаря. Третина поєдинку завершилася несподіваним вилученням у складі господарів через дві жовті картки. До завершення першого тайму дворічани не стали форсувати події. Натомість  «Металург», граючи у меншості, сміливо пішов уперед і подав кілька небезпечних кутових, але гольової загрози стандарти не несли.

Після відпочинку господарі пішли ва-банк і випустили на поле одночасно трьох свіжих гравців атаки. Вони й зіграли вирішальну роль в матчі. Забігаючи наперед відзначу, що довша лава запасних із більш кваліфікованих гравців відіграла вирішальну роль у цій грі. Турнірна ситуація, домашня гра і власні уболівальники змушували команду грати тільки на перемогу. Щоправда, знову після необачних дій місцевого воротаря, гольову нагоду мали дворічани, але «подарунком долі» не скористалися. Натомість куп’янчани, організували швидку атаку у відповідь з довгим переведенням м’яча на невтомного О. Сіроштана, який за рахунок досвіду обрав кращу позицію і переграв молодого захисника дворічан, зрівнявши рахунок. Такий поворот подій був громом серед ясного неба. Відразу відійти від шоку дворічани не зуміли, за що й поплатилися. За кілька хвилин «Металург» уже вів перед. І знову «в нагоді» господарям стала результативна помилка наших захисників. Прикро, але доводиться констатувати, що саме досвіду і психологічної витривалості не вистачає молодим і малодосвідченим оборонцям нашої команди.

Після такого повороту куп’янські футболісти заграли впевненіше, чого не можна сказати про дворічан, активність яких у атаці поникла. Надалі гра дещо заспокоїлася і тривала з перемінним успіхом. У останню п’ятнадцятихвилинку наша команда рішуче пішла на вирішальний штурм воріт опонентів і мала нагоди, аби уникнути поразки. Загроза нависала над воротами суперників і м’яч надовго затримувався у зоні господарів. В цей час наша команда атакувала великими силами без оглядки на власні тили. Саме цим і скористалися швидкі нападники куп’янчан, які чітко реалізували чисельний контрвипад на передостанній хвилині матчу. Другий і третій м’ячі на свій гольовий рахунок у складі господарів записали швидкісні гравці атакувальної ланки «Металурга» – В. Нетьосов і Р. Ігнатенко, які вийшли на заміну і суттєво підсилили командну гру. У підсумку, 1:3 – знову не на нашу користь, на жаль. Але поразка від поразки відрізняється. Знову, провівши цікавий за змістом поєдинок, наша команда поступилася у рівній грі, де в повній заслуговувала на здобуті очки. Але, як говорять, у всіх негараздах…  Команда, а особливо молоді гравці, набули неоціненного досвіду. Поразки вчать і без поразок не буває перемог. Головне, робити правильні висновки після невдач і продовжувати рухатися вперед.

На завершення другого кола змагань наша команда проведе дві домашні гри. Найближчої суботи в гості до ФК «Дворічна» завітає «Енергетик» із Слобожанського, а в останню суботу літа нашим гостем буде балаклійський «Цементник». Запрошуємо глядачів на футбол! Початок ігор о 17-00 годині 22 і 29 серпня. Підтримайте нашу команду!

Віктор Каща.

Фото Олександра Ківшаря

Альбом: ПРИОСКІЛЬСЬКЕ ДЕРБІ
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13059 | Переглядів: 753Дата публікації: 11:53 17.08.2020