У селі Довжик на Золочівщині добудовують амбулаторію сімейної медицини
У селі Довжик на Золочівщині добудовують амбулаторію сімейної медицини

Поділитися новиною:

У селі Довжик на Золочівщині добудовують амбулаторію сімейної медицини

Зі станом будівлі в ході робочої поїздки до району ознайомився керівник області Олексій Кучер

Він зазначив, що питання завершення будівництва сільських амбулаторій знаходиться на контролі в Офісі Президента України.

«По всій державі велика кількість недобудованих амбулаторій. У Харківській області з 30 побудовано 7. Це питання взяте на контроль в Офісі Президента, у середу я там перебував, і ми як раз його обговорювали. Наше завдання - завершити будівництво, адже громадяни повинні отримувати якісну медичну допомогу в гідних умовах», - розповів голова ХОДА.

За словами голови Золочівської РДА Тамаза Гамбарашвілі, амбулаторія в селі Довжик буде обслуговувати 2 тис. місцевих жителів з 4 сіл. В амбулаторії працюватиме лікар загальної практики - сімейний лікар, який матиме тут службове житло, та два молодших медичних працівники. Будівництво було розпочато в 2018 році.

«Загальна вартість будівництва - 11 млн 300 тис. грн. На сьогодні будівля повністю готова, у нас немає тільки пожежних резервуарів. З державного бюджету кошти надійшли, як тільки отримаємо фінансування з обласного бюджету та встановимо резервуари - амбулаторію можна вводити в експлуатацію», - пояснив керівник району.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13039 | Переглядів: 1312Дата публікації: 15:37 07.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців