На Харківщині в 2020 році на 68% зросли обсяги введених в експлуатацію житлових будівель
На Харківщині в 2020 році на 68% зросли обсяги введених в експлуатацію житлових будівель

Поділитися новиною:

На Харківщині в 2020 році на 68% зросли обсяги введених в експлуатацію житлових будівель

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час урочистого прийому з нагоди Дня будівельника

Голова ХОДА, звертаючись до будівельників, відзначив, що саме від цієї галузі залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання країни. Показники її роботи є індикатором загального стану економіки.

Керівник області також підкреслив, що наразі Харківщина займає провідні позиції з введення в експлуатацію житлових об’єктів. Так, за підсумками І півріччя в експлуатацію введено на 68% більше житла, ніж у минулому році.   

«Радий вітати вас з цим прекрасним святом. Бажаю вам здоров’я та фінансового добробуту, - сказав Олексій Кучер. - Відзначу, що там, де будівництво, там завжди - енергія творення. Як складно б не було, сьогодні ви - лідери галузі в країні. Щиро дякую вам за роботу!».

Капіталовкладення в розвиток будівництва в регіоні щороку збільшується, а їхня частка в основний капітал систематично становить 20% від загального об’єму інвестицій в області. Основними забудовниками на Харківщині залишаються ПАТ «Трест «Житлобуд-1» та ТДВ «Житлобуд-2». 

Голова регіональної галузевої ради з питань будівництва, заслужений будівельник України Олександр Харченко подякував керівнику області за привітання.

«Від імені нагороджених та всіх будівельників Харківщини дякую за оцінку нашої праці. Зі свого боку зазначу, що й надалі ми будемо сумлінно виконувати поставлені завдання», - сказав Олександр Харченко.

Кращі будівельники Харківщини отримали подяку та почесні грамоти голови ХОДА.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13037 | Переглядів: 1349Дата публікації: 13:34 07.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців