В обласній інфекційній лікарні створять додаткове відділення реанімаційної допомоги
В обласній інфекційній лікарні створять додаткове відділення реанімаційної допомоги

Поділитися новиною:

В обласній інфекційній лікарні створять додаткове відділення реанімаційної допомоги

Для цього вже визначили приміщення, найближчим часом розпочнеться його реконструкція.

Про це повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

«Наявне відділення інтенсивної терапії інфекційки розраховане на 6 ліжок. Сьогодні ми розгорнули там вже 12 ліжок. Зрозуміло, що в таких умовах медичним працівникам вкрай важко працювати. Тому найближчим часом ми почнемо реконструкцію одного з відділень лікарні для збільшення можливості приймати важких хворих», - розповів заступник голови ХОДА.

За словами директора інфекційки Павла Нартова, потік пацієнтів з коронавірусною хворобою не зменшується. Лікарня практично весь час переповнена.

«Потреба розширяти відділення інтенсивної терапії є. Ми виділили приміщення і разом з обласною адміністрацією вирішуємо питання щодо проєкту реконструкції», - зауважив директор закладу.

На сьогодні в лікарні, яка розрахована на 240 ліжок, перебувають 238 хворих.

«На вихідні кількість хворих завжди більша, тому що ми не виписуємо тих, хто одужав. Але в принципі постійно до 240 хворих ми на себе беремо», - уточнив Павло Нартов.

У зв’язку зі збільшенням випадків коронавірусної хвороби на Харківщині обласна адміністрація вимагає від органів поліції суворіше контролювати дотримання протиепідемічних заходів.

«Ми в п’ятницю провели засідання комісії з техногенної та екологічної безпеки – і залишили всі карантинні заходи в області. Також вимагаємо від поліції посилити роботу в місцях скупчення людей та в транспорті. Тому що багато людей звертаються щодо того, що пасажири в транспорті вже забули про масковий режим. При цьому при виявленні хворих більшість з них говорять, що скоріш за все заразилися у метро, супермаркеті чи маршрутці», - зазначив Тарас Пастух.

При цьому він наголосив на тому, що загальна летальність від хвороб у цьому році в області є меншою, ніж у попередні роки.

«Ми не маємо статистики в розрізі діагнозів, але загальні цифри говорять про те, що смертність є меншою. Сьогодні люди не займаються самолікуванням, бо є значно більше страху. Вони звертаються до лікарів, набагато швидше виявляють хвороби і отримують відповідне лікування. Це ще один сигнал про те, що не треба займатися самолікуванням. Потрібно звертатися за професійною допомогою», - підкреслив заступник голови ХОДА.

Також він повідомив про те, що вже на цьому тижні медичні працівники закладів області, які перехворіли на COVID-19, почнуть отримувати виплати з обласного бюджету.

«З цього тижня керівники медзакладів вже можуть подавати документи. 11 пакетів вже подано, наприкінці тижня буде перше засідання комісії, і вже на цьому тижні будуть перші виплати. Хочу заспокоїти медпрацівників: функція комісії – перевірити наявність всіх документів. Комісія не буде проводити жодних розслідувань та перевірок. Є всі документи – комісія буде приймати позитивне рішення», - наголосив Тарас Пастух.

На даний час на COVID-19 перехворіли 392 медпрацівники Харківщини.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13014 | Переглядів: 882Дата публікації: 17:27 03.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців