У Харкові відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу
У Харкові відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу

Поділитися новиною:

У Харкові відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу

30 та 31 липня на відкритому ринзі в Харківській КДЮСШ №6 у змаганнях взяли участь національні команди України та Болгарії. Кістяк української збірної склали харківські боксери.

«Зараз проходить підготовка до олімпійського ліцензійного турніру, який було припинено через пандемію коронавірусу, але буде продовжено в березні 2021 року. Один з харківських боксерів вже завоював перепустку на Олімпійські ігри, а ще четверо претендують. Тому в рамках підготовки до цього турніру Федерація боксу Харківської області запросила до себе на матчеву зустріч національну збірну Болгарії, а також спортсменів збірної України», - розповів президент Федерації боксу Харківської області, Заслужений тренер України Леонід Задорожний.

Матчева зустріч пройшла в дружньому форматі. За взаємним рішенням команд усі поєдинки завершувалися унічию.

По закінченню поєдинків спортсмени та тренери збірної Болгарії отримали подарунки та символічний кубок.

«Наші хлопці показали хороший бокс. З урахуванням того, що тривалий час був карантин та вони фактично не тренувалися, то на сьогодні виступають на досить високому рівні. Попереду ще низка змагань, і, я вважаю, їх форма стане ще краще. Такі зустрічі плануємо проводити і з іншими країнами», - зазначив Леонід Задорожний.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, паралельно цьому міжнародному турніру на відкритому ринзі КДЮСШ «ХТЗ» відбулась матчева зустріч між збірними командами Харківської, Дніпропетровської та Одеської областей в усіх вікових категоріях.

«Вона проходила з метою дати мотивацію молоді, щоб вони змогли зберігати форму, а також як підготовка до чемпіонатів України, що пройдуть у жовтні-листопаді цього року», - зазначають в управлінні.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13012 | Переглядів: 826Дата публікації: 13:55 03.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців