ПРИЇХАЛИ…
ПРИЇХАЛИ…

Поділитися новиною:

ПРИЇХАЛИ…

До географічно далекої Сахновщини – найбільш віддаленого населеного пункту серед учасників обласних змагань, футбольний клуб «Дворічна» прибув після тривалого, п’ятигодинного переїзду.

. Не завидне турнірне становище змушувало дворічан грати на перемогу і сподіватися на сприйнятливий для себе результат у битві за турнірні місця. Відомо, що у Сахновщині, у всі часи проти місцевої команди було важко грати навіть визнаним лідерам і перемогти гостям якщо і вдавалося, то вкрай рідко. Але ситуація змушувала, бо це був, так званий, лобовий матч і в разі перемоги ФК «Дворічна» мав наблизитися саме до сахновщинського «Колоса» на відстань одного очка. Гадалося, планувалося та не сталося... Дворічани провели найгірший матч за змістом і постановою гри і поступилися напористим господарям за всіма статтями. Як кажуть, їхали-їхали і…приїхали…

         Основною причиною невдачі можна було б назвати тривалий переїзд і, відповідно втому – не встигли гості з початком гри розбігтися, як досвідчений нападник господарів Р. Какадій, повернення якого до лав рідної команди із стану «Лозової-Панютиного» відбулося щойно перед звітним поєдинком, відкрив рахунок, вміло звільнившись від опіки наших захисників. Він і надалі грав «першу скрипку» в нападі, постійно тримаючи у напрузі наш захист. Йшла лише сьома хвилина… Але ж причина чергової невдачі криється значно глибше і найголовніша, напевне, психологічна яма, в яку потрапила наша команда після невдалого старту. Гідно провівши попередні поєдинки, наші футболісти ніяк не могли «зачепитися» за перемогу. Роль аутсайдера негативно вплинула на гравців. Досвідчені футболісти зневірилися, а молодь, не відчувши смаку перемоги, не має психології переможців, яка так важлива. Ще й психологічна рана після ганебного суддівства і прикрої поразки у попередньому домашньому поєдинку наклала свій відбиток. Словом, із стартовим шаленим натиском господарів наша команда не впоралася. Молоді гравці, вік яких до 20 років, не відчували впевненості, а їх на гру прибуло семеро. Команда гостро відчувала втрати провідних виконавців. Знову з різних причин не вдалося задіяти у грі Пораду, Карєлова, С. Комісарова, Бондаренка, Ільченка, Сєвєріна, Коравчука, Кутька… Формування ігрового складу – ще одна причина невдач. Поспішний старт змагань, відсутність передсезонної підготовки, фінансові негаразди, загальна ситуація навколо команди і життєві обставини – все це негативно впливає на команду і результат. На цьому фоні роль лідерів мали б взяти на себе досвідчені виконавці, але зі своєю роллю вони теж не впоралися, програючи фізично міцним і витривалим місцевим гравцям. Щоправда, попри тиск «Колоса», наша команда зуміла кілька разів небезпечно і конструктивно вибігти в атаку, створивши дві небезпечні нагоди після активності на правому фланзі. Але, у першому випадку влучності забракло дев’ятнадцятирічному Д. Строєву, який з двох метрів пробив повз ворота, а в іншому – на рік старшому Е. Ключку, який, образно кажучи, не «впіймав» м’яч після гострої проникаючої передачі справа. Натомість господарі, ще принаймні двічі могли реалізовувати свої гольові нагоди. Але, спершу наш воротар А. Долгіх ліквідував небезпечний вихід сам-на-сам, а потім за дворічан зіграла поперечка.

         У перерві в командну гру були внесені вагомі корективи і перестановки, направлені на підсилення гри. З початком другої половини команда заграла агресивніше у нападі, тривалий час приділяючи контролю над м’ячем і заволоділа ігровою та територіальною перевагою. Стовідсоткових, щоправда, гольових нагод створити не вдалося, але небезпечна гра поблизу воріт господарів вселяла надію. Та на початку другої години гри надії дворічан на спасіння матчу рухнули. Команда пропустила чергову контратаку, відбувся фол, після чого господарі результативно розіграли штрафний і завершили навіс у карну зону влучним ударом головою. Надалі гра нашої команди зніяковіла, все частіше гравці «Колоса» почали гостювати біля наших воріт. Дворічани знітилися і у спасіння поєдинку не вірили. Гру було зроблено. Наслідком атак господарів стали ще два забиті м’ячі наприкінці матчу. Спершу команда господарів скористалася черговим закиданням м’яча за спини нашим захисникам, а під завісу поєдинку реалізувала пенальті за фол нашого голкіпера у карній зоні. Дворічани у другому таймі шансів, аби забити не мали. Прикра поразка з крупним рахунком позитиву, звісно ж, не додає. Суперники ідуть у очковий відкрив. А наша команда отримала гучного ляпаса від колективу, який не входить до числа лідерів і перебуває серед прямих конкурентів у битві за місця. Поразка значно погіршила шанси дворічан на покращення турнірного становища найближчим часом.

Після сьомого туру команди першої ліги підуть на тижневу перерву і відновлять другу частину змагань 15 серпня. Саме тоді ФК «Дворічна» проведе гостьовий поєдинок у сусідньому Куп’янську. А на завершення літа наші футболісти двічі зіграють вдома: 22 серпня проти слобожанського «Енергетика» і 29 – проти лідера, балаклійського «Цементника», який все ще йде без втрат. З початком осені стартує третє коло змагань, які завершаться на початку жовтня. Запрошуємо вболівальників підтримати команду.

Віктор Каща

Фото із мережі Фейсбук

 

Альбом: ПРИЇХАЛИ…
Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/13009 | Переглядів: 808Дата публікації: 11:30 03.08.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців