Будівництво санітарного полігону в Змієві дозволить удвічі зменшити об’єми побутових відходів
Будівництво санітарного полігону в Змієві дозволить удвічі зменшити об’єми побутових відходів

Поділитися новиною:

Будівництво санітарного полігону в Змієві дозволить удвічі зменшити об’єми побутових відходів

Місце, де планують побудувати полігон ТПВ з лініями сортування та перероблення, оглянув 25 липня голова ХОДА Олексій Кучер.

Зміївський полігон площею 8,5 га функціонує з 2005 року. З 2013 року сюди вивозяться відходи з території 14 місцевих рад району. За рік на звалище вивозять 100 тис. кубічних метрів - або 20 тис. тонн сміття. Створення санітарного полігону з лініями сортування та перероблення дозволить значно зменшити ці об’єми, пояснив директор КП «Зміїв-сервіс» Віктор Ревенко.

«Це нам дасть змогу зменшити в об’ємі сміття на 50%, а в тоннажі – на 30%», - уточнив Віктор Ревенко.

Проєктна документація на будівництво санітарного полігону вже розроблена, наразі очікується експертний звіт. Загальна вартість об’єкту становить 169 млн грн.

Ознайомившись з проєктом, Олексій Кучер зазначив, що обласна адміністрація зробить все, щоб залучити до його реалізацій іноземних інвесторів.

«Ще з лютого ми ведемо перемовини із зацікавленими іноземними інвесторами. Є компанія, яка готова співфінансувати перероблення сміття: 80% дають іноземці, 20% - від нас. Це прийнятні умови, можемо розглянути таку можливість», - повідомив очільник облдержадміністрації.

Він попросив керівництво КП «Зміїв-сервіс» передати проєктну документацію після отримання експертних висновків голові РДА, щоб надати відповідну інформацію можливим інвесторам.

«Найголовніше, щоб були готові всі документи. Це те, на чому наполягають всі інвестори, які готові вкладати кошти в об’єкти», - наголосив Олексій Кучер.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12986 | Переглядів: 624Дата публікації: 13:49 25.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців