Житловий фонд Харківщини підготовлено до зими майже на 58%
Житловий фонд Харківщини підготовлено до зими майже на 58%

Поділитися новиною:

Житловий фонд Харківщини підготовлено до зими майже на 58%

Про це повідомили в ході селекторної наради під головуванням т.в.о. Міністерки енергетики України Ольги Буславець.

На селекторі розглянули питання забезпечення сталого проходження підприємствами паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктами соціальної сфери та інфраструктури осінньо-зимового періоду 2020/21років.

На початку наради Ольга Буславець поінформувала, що наразі держава має стабільно високі запаси палива, зокрема, вугілля – 2,5 млн тонн. Це вдвічі більше ніж у минулому році. Відновлено роботу вуглевидобувних підприємств. У газосховищах накопичено 20 млрд куб. м газу, при планових 17 млрд куб. м.

У свою чергу заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська зауважила, що на сьогодні теплові мережі країни підготовлені на рівні 47%, рівень підготовки житлових будинків житлового фонду складає майже 52%, а об’єкти соціальної сфери (дошкільні навчальні заклади, заклади освіти та охорони здоров’я ) готові на 51%.

Від Харківщини участь у засіданні взяв заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко. Він відзначив, що наразі в області основні показники підготовки інфраструктури області до зими перевищують планові 50%. Так, житловий фонд підготовлено майже на 58%, теплове господарство - 51%, водопровідно-каналізаційне господарство - 54%. Окремо відзначено підготовку соціальної сфери: до зими підготовлено 1453 з 2450 закладів, що складає майже 60%.

Також говорили про підготовку до зими дорожнього господарства. Для забезпечення експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного та місцевого значення у зимовий період ТОВ «Автомагістраль-Південь» та філіями ДП «Харківський облавтодор» заготовлено 44,6 тис. т піску - 73% від запланованого та технічної солі 8,653 тис. т - 48%. Спецтехніка дорожників області готова на 72% - 224 одиниці.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12979 | Переглядів: 606Дата публікації: 15:26 24.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців