Завдяки «Великому будівництву» в області створять 100 місць у школах та 715 - у дитсадках
Завдяки «Великому будівництву» в області створять 100 місць у школах та 715 - у дитсадках

Поділитися новиною:

Завдяки «Великому будівництву» в області створять 100 місць у школах та 715 - у дитсадках

На даний час загальний рівень виконання будівельних та ремонтних робіт у школах та дошкільних навчальних закладах області складає близько 80%.

Питання реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Харківщині розглянули 22 липня під час наради під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

На початку зібрання він звернувся до голів РДА та ОТГ, на території яких розташовані об’єкти, наголосивши на відповідальності кожного з них за реалізацію програми.

«Проєкт обов’язково потрібно завершити у встановлені строки. Я зараз відвідую кожен район і бачу результати проведених робіт. Є голови РДА, яким можна подякувати за відповідальність, декому потрібно активізувати роботи. Потрібно тримати на контролі ці процеси кожного дня, щоб до 1 вересня завершити роботи. Кожен з вас особисто - і я разом з вами - відповідаємо перед Президентом», - сказав Олексій Кучер.

У 2020 році в Харківській області на реалізацію проєктів у рамках «Великого будівництва» по галузі «Освіта» передбачено 149 млн грн. Ці кошти спрямовані на будівництво та реконструкцію 5 шкіл та 5 дитячих садочків. Завдяки реалізації програми в області додатково буде створено 100 місць у загальноосвітніх школах та 715 місць у садочках.

Наразі на всіх 10 освітніх об’єктах «Великого будівництва» роботи ведуться згідно із затвердженими календарними графіками робіт. Відстежувати, як проходять роботи на об’єктах, можна онлайн: для цього на них встановлені засоби відеоспостереження, забезпечено трансляцію.

Крім того, перелік проєктів, що реалізації в рамках «Великого будівництва», пропонується доповнити. До нього хочуть внести Черкаськолозівський ліцей Малоданилівської селищної ради (Дергачівський район). Там вже розпочаті роботи за кошти селищної ради. У разі виділення додаткових коштів з обласного бюджету капітальний ремонт ліцею також встигнуть завершити до 1 вересня.

Також у рамках реалізації програми «Велике будівництво» здійснюються роботи з ремонту під’їзних шляхів до навчальних закладів.

За інформацією, озвученою директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченком, на 5 об’єктах ремонт під’їзних шляхів уже виконано, на 1 об’єкті ремонт - у стадії виконання, по 2 об’єктах проводяться тендерні процедури.

«Роботи виконуються згідно із затвердженими графіками та будуть виконані до 1 вересня», - запевнив Ігор Турченко.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12958 | Переглядів: 787Дата публікації: 15:21 22.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців