Державна екологічна інспекція у Харківській області інформує
Державна екологічна інспекція у Харківській області інформує

Поділитися новиною:

Державна екологічна інспекція у Харківській області інформує

У зв’язку з погодними умовами літнього періоду 2020 року спостерігається збільшення кількості випадків виникнення передзадухових явищ та загибелі біоресурсів на водоймах Харківської області.

За інформацією Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області 9 липня 2020 року під час рибоохоронної роботи державними інспекторами рибоохоронного патруля на Печенізькому водосховищі Вовчанського району виявлено факт задухи риби.

11 липня 2020 року на «гарячу лінію» Харківського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужих громадян щодо масової загибелі водних біоресурсів на ставку № 10, поблизу с. Караван Люботинської міської ради Харківської області.

З метою встановлення причин і умов загибелі водних біоресурсів рибоохоронними патрулями Харківщини здійснено обстеження водойм, відібрано проби води та зразки загиблої риби для проведення лабораторних досліджень.

Державна екологічна інспекція у Харківській області рекомендує користувачам водних об’єктів забезпечити постійний контроль за параметрами водного середовища та провести дієві профілактичні заходи для мінімізації загибелі водних біоресурсів.

Рибні запаси — наше спільне надбання і дбати про їх збереження і примноження маємо всі разом.

До громадян, кому небайдужа доля рибних запасів нашого краю, звертаємося з проханням невідкладно повідомляти про всі факти та можливі причини задухи риби у водоймах Державну екологічну інспекцію у Харківській області за телефоном  (057) 725-59-96 або на «гарячу лінію» Харківського рибоохоронного патруля (098) 894-25-94.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12942 | Переглядів: 824Дата публікації: 15:00 20.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців