Для придбання житла дітям-сиротам на Харківщині з держбюджету виділено 32 млн грн
Для придбання житла дітям-сиротам на Харківщині з держбюджету виділено 32 млн грн

Поділитися новиною:

Для придбання житла дітям-сиротам на Харківщині з держбюджету виділено 32 млн грн

Питання порядку використання субвенції для цих цілей обговорили 8 липня під час селектору Міністерства соціальної політики України.

Як зауважив заступник Міністра соціальної політики України Борис Лебедцов, порядок використання коштів для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачений постановою КМУ від 1 червня 2020 року, яка набрала чинності 27 червня. Згідно з документом субвенція склала 795 млн 384 тис. грн.

Під час нарди були обговорені зміни, які заплановані під час використання коштів субвенції у 2020 році.

Від Харківщини у селекторі брав участь заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков та керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

За словами Євгенія Грицькова, минулого року до управлінь соціального захисту населення області відповідні заяви надали 67 осіб. Станом на сьогодні придбали житло 56 осіб, інші 11 також отримали кошти на соціальні рахунки і матимуть можливість придбати житло протягом 12 місяців.

Також було повідомлено, що наразі на квартирному обліку перебуває 199 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 18 років та 610 осіб віком від 18 до 23 років.

«За попередньою інформацією, у цьому році є потреба у спрямуванні субсидії на виплату грошової компенсації для отримання дітьми-сиротами житла, а також для придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для ДБСТ – мінімальна потреба в придбанні 4 будинків. Усього ж на 2020 рік на Харківську область з держбюджету виділено понад 32 млн грн», - повідомив заступник голови ХОДА.

Web-адреса: dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12913 | Переглядів: 973Дата публікації: 15:19 08.07.2020
Пошук
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
Консультації з громадськістю
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
...
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання 

 
Результат пошуку зображень за запитом державний реєстр виборців